Як вибрати номер телефону.

Іноді обставини змушують прийняти рішення про зміну номера свого мобільного телефону. Щоб не вирушати в офіс оператора стільникового зв'язку і не міняти свою SIM-карту, скористайтеся послугою вибору і зміни номера через інтернет або по телефону.
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом «Білайн», скористайтеся послугою «Номер на вибір». Перейдіть на сайт www.beeline.ru і відкрийте по черзі розділи «Мобільний зв'язок», «Послуги», «Телефонний номер та контакти» і «Номер на вибір». Вам буде запропоновано вибрати будь-який вподобаний вам номер і змінити на нього існуючий. Вартість послуги залежатиме від типу номера (федеральний або прямий) і кількості однакових цифр в ньому.
2
Якщо ви користуєтеся послугами «Мегафон», для вибору номера зателефонуйте в абонентську службу 0500 зі свого мобільного телефону або за номером 502-55-00 з міського, і скажіть оператору про своє бажання змінити номер. Вам потрібно буде повідомити свої паспортні дані, після чого оператор запропонує вам вибрати номер і здійснити заміну. Вартість послуги залежатиме від поточного тарифного плану, типу нового номера , а також кількість повторюваних у ньому цифр.
3
Якщо ви є абонентом стільникового оператора «МТС», зателефонуйте за номером 0890 або 8-800-333-0890 і повідомте оператору про те, що ви хотіли б змінити номер. Після ідентифікації власника за паспортними даними або кодовому слову, оператор запропонує вам вибрати номер і виконати заміну. Вартість послуги залежатиме від типу обраного номера , кількості однакових цифр і тарифного плану, на якому здійснюється заміна.