Як вилікувати катаракту.

Катаракта - це помутніння кришталика. Коли білок в кришталику втрачає прозорість, на шляху променів світла виникає перешкода, а зір падає аж до сліпоти. Якщо мутніє тільки центральна частина за зіницею, людина бачить у сутінках краще, ніж вдень. Також ознакою катаракти є ореол навколо джерела світла, який з'являється за рахунок того, що промені, достигнувшие скаламучений кришталик розсіюються, а не потрапляють прямо на сітківку, як при нормальному зорі. Може виникнути світлобоязнь.
Вам знадобиться
  • Для лікування катаракти народна медицина рекомендує наступні засоби:
  • - квітки календули;
  • - ягоди чорниці;
  • - муміє;
  • - алое;
  • - мед.
Інструкція
1
Народна медицина для лікування катаракти пропонує наступне комплексне лікування. Приймайте ягоди чорниці по столовій ложці 3 рази на день на голодний шлунок. Одночасно з прийомом ягід чорниці необхідно приймати настій квіток календули, як всередину, так і зовнішньо. Візьміть столову ложку квіток календули і залийте їх склянкою окропу. Поставте настоюватися на 20-25 хвилин, потім профільтруйте. Пийте по півсклянки цього настою 4 рази на день. Цей же настій закопуйте 2 рази на день по 2-3 краплі в очі.
2
Для лікування катаракти застосовується муміє з соком алое. Візьміть 50 грам муміє і розведіть його в 100 грамах соку алое. Склад закопуйте по 1 краплі 2 рази на день. Краплю акуратно розтирайте по всьому оці, так ліки краще буде впливати на очей. Цей же склад приймайте всередину: по 1 чайній ложці вранці і ввечері за 30 хвилин до їди. Курс лікування - 10 днів. Лікування повторіть через місяць.
3
На початковій стадії розвитку катаракти добре допомагають медові краплі. Перший місяць мед розводите водою в пропорції 1: 3, другий місяць - 1: 2, третій місяць - 1: 1. Капає по 2 краплі 3 рази на день. Після трьох місяців застосування, необхідно зробити перерву, потім повторити весь курс повністю. Можна провести 3-4 курси. Медові краплі не можна готувати про запас, максимум на 3 дні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bJBY81lconY
Зверніть увагу
Сучасні хірургічні методи лікування не вимагають дозрівання катаракти, але краще ставитися до свого зору як до великої цінності, і тоді можна до глибокої старості споглядати фарби навколишнього світу у всій їх красі.
Корисна порада
При розвивається катаракті корисно їсти моркву в будь-якому вигляді, чорницю, гречану муку, сік кропиви, відвар коренів аїру.