Як поміняти ремінь пральної машини.

При великих термінах експлуатації ремінь пральної машини потрібно міняти не раз. При цьому необхідно замінювати його вчасно, щоб поломка ременя не привела до гірших наслідків. У цій статті ви дізнаєтеся, в яких випадках необхідно встановити новий ремінь в пральній машині, щоб усунути можливі неполадки.
Інструкція
1
Перша ознака неполадки - коли чутно, що працює двигун пральної машини, проте барабан в цей час не крутиться. Інша ознака - коли барабан крутиться виключно при малій завантаженні. Ці ознаки означають, що ремінь зіскочив або порвався.
2
Третя ознака неполадки, пов'язаної з ременем пральної машини, - движок не може прокрутити барабан, який просто вібрує на місці. Причина цього криється в зносі ременя. Або він розтягнувся, або став досить тонким.
3
Четверта ознака - в той час, коли крутиться барабан, з внутрішньої частини доносяться деренчливі звуки. В такому випадку дуже ймовірно, що ремінь розпатлані, і його обривки зачіпають деталі пральної машини. Це найнебезпечніша неполадка, яка може статися з ременем. Оскільки в цьому випадку ремінь може зачепити дроти і тим самим вивести з ладу движок пральної машини. У такому випадку потрібно терміново замінити ремінь в пральній машині.
4
Щоб поміняти ремінь самому, потрібно просто поставити новий на місце старого. Ремінь повинен бути розташований в середині шківа барабана і рівно поєднаний зі шківом двигуна.
Пральна машина - незамінний помічник, без якого прання стала б трудомістким і тривалим процесом. На жаль, навіть сучасні апарати ламаються. Однією з поломок є порча ременя, що обертає барабан. Якщо у вас закінчився гарантійний термін машини або ви не хочете викликати майстра, можете вирішити проблему власними силами.
Вам знадобиться
  • - новий ремінь;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Купіть новий ремінь , щоб усунути неполадки в роботі пральної машини. Зупиніть свій вибір на деталі з міцної гуми. Краще брати ремінь , який укріплений за допомогою капронових вставок, такі моделі більш надійні і служать довше. Не соромтеся задавати питання продавцю - цим ви убезпечите себе від покупки невідповідної або неякісної речі.
2
Візьміть викрутку і кришку пральної машинки. Вона може знаходитися як ззаду, так і зверху - це залежить від того, яка у вас модель. Вивчіть інструкцію, перш ніж приступати до зніманню. Акуратно видаліть зносився або порваний ремінь . Перевірте, чи не розпушив Чи він. Якщо ви бачите, що деталь перетворилася на труху, обов'язково почистіть вал пральної машини, щоб видалити потрапили в нього частки ременя і цим запобігти поломку машини.
3
Встановіть новий ремінь в порядку, зворотному його зніманню. Слідкуйте, щоб він не знаходився близько до краю валу, так як в цьому випадку після першого ж прання ремінь злетить, і вам доведеться повторювати процедуру.
4
Закрийте пральну машину кришкою і прикрутіть її на місце. Покладіть в барабан трохи білизни і запустіть апарат. Це потрібно для того, щоб перевірити правильність установки ременя. Уважно прислухайтеся: з машини не повинні доноситися незвичні звуки, барабан повинен крутитися рівно, без посмикувань і тряски.
Зверніть увагу
Якщо ремінь несправний, при роботі пральної машини барабан буде сильно смикатися. Особливо якщо ви поклали дуже мало або дуже багато білизни. При сильному стукоті в барабані можна припустити дві несправності: разлохмаченние і ослаблення ременя або знаходження в барабані непотрібних предметів (ґудзики, кістяні або металеві деталі бюстгальтерів і т.п.).
Корисна порада
Як визначити, що порвався або злетів ремінь? Якщо це сталося, барабан НЕ обертатиметься при запущеному двигуні.