Як навчитися малювати смішариків.

Серії про життя забавних смішариків стали справжнім бестселером сучасної вітчизняної мультиплікації. Діти просто обожнюють цих героїв і дуже часто просять батьків намалювати всіх персонажів серіалу - Нюшу, Бараша, Совунья, Кроша та ін. На перший погляд прості силуети смішариків можуть виявитися не такими вже легкими у виконанні. Для того щоб кожен намальований Смішарик став схожий на оригінал, треба знати декілька невеликих секретів.
Вам знадобиться
  • альбом для малювання, кольорові олівці чи фломастери, простий олівець, ластик, зображення смішариків або книга Марії Корнілової «Намалюй Смішарики»
Інструкція
1
Візьміть простий олівець і намалюйте в альбомі коло середньої величини. Можна скористатися циркулем. Так як все Смешарики круглі, то будь-якого персонажа - Їжачка, Бараша, Копатича та інших починають малювати однаково - з кола.
2
Розділіть коло навпіл, а потім ще раз навпіл, щоб вийшло 4 рівні частини. У точці перетину ліній в середині кола поміщатиметься ніс. А у верхній половині кола на носі будуть «сидіти» великі овальні очі. Це є правилом для всіх смішариків . А ось форма носа залежить від конкретного персонажа. У Кроша ніс нагадує маленьку гудзик, у Лосяша - велику грушу, у Нюши - гудзик з двома дірочками.
3
Намалюйте правильно очі Смішариків. Зіниці повинні знаходитися ближче до носа. Це надає всім персонажам характерне забавне вираз.
4
Вивчіть уважно оригінал. У кожного Смішарики є свої особливості - колір, форма рота, лап і ніг, додаткові атрибути. Якщо ви вирішили зобразити Нюшу, намалюйте їй витончені ручки і ніжки - копита й смішну косичку, що стирчить вгору. Зверніть увагу на очі - у Нюши вони особливі - з красиво напівприкритими століттями і довгими віями.
5
Малюйте разом з дитиною. Дитячі малюнки відрізняються великою самобутністю. Запитуйте у нього, яких деталей бракує Смішариків і для чого вони потрібні. Чому Їжачок носить окуляри, навіщо Крошу такі міцні зуби і т.д. Нехай ваш малюк розвиває свою пам'ять, уважність і вчиться міркувати.
Зверніть увагу
Навіть якщо малюнок вийшов далеким від ідеалу, не кажіть про це дитині. Діти зазвичай не помічають невеликих недоліків. А ваша чесна самокритика може зіпсувати малюкові все враження від спільної роботи.
Корисна порада
Не беріть весь процес малювання в свої руки. Довірте дитині розфарбувати його улюбленого персонажа. Підказуйте йому, як краще штрихувати, щоб малюнок вийшов акуратним.