Як перемикатися між моніторами. Перемикання між моніторами.

Підключення проектора до комп'ютера або ноутбука займає певний час. Не варто думати, що проектор включається так само, як і телевізор. В роботі цього пристрою є свої нюанси. Він не є пристроєм Plug-and-Play. Значну частину часу займає нагрів проектора та його налаштування. Якщо ви працюєте з операційною системою Windows Seven, в цьому випадку ви можете значно заощадити час включення проектора.
Вам знадобиться
  • Проектор, комп'ютер, операційна система Windows 7.
Інструкція
1
Швидке включення можна забезпечити знанням тільки однієї клавіші вашої клавіатури - це англійська літера P. Чому саме ця буква? Проектор по-англійськи пишеться Projector. Більшість комбінацій гарячих клавіш лінійки систем Windows утворюються з скорочень слів. Приміром, для відкриття файлу використовується поєднання клавіш Ctrl + O (Open), для збереження Ctrl + S (Save). Таким чином, для перемикання на проектор використовується поєднання клавіш Win + P. Якщо ви не знаєте, де знаходиться клавіша Windows, зверніть увагу на клавішу, яка знаходиться між клавішами Ctrl і Alt (з зображення логотипу компанії Microsoft).
2
При натисканні на це поєднання клавіш перед вами з'явиться невелике вікно, яке містить 4 параметра: - тільки комп'ютер; - дублювати; - розширити; - тільки проектор.С першим пунктом все зрозуміло - це стандартний режим. Дублювання монітора - на проекторі будуть відображатися всі дії, які ви здійснюєте на робочому столі. При використанні другого монітора замість проектора, виберіть режим розширення. Цей режим дозволить вам виконувати декілька завдань. З одним монітором будете працювати ви, а дитина може дивитися улюблені мультфільми на іншому моніторі.
3
Останній режим призначений тільки для перегляду зображення на проекторі. Цей режим зручний тим, що основний монітор залишається не включених, що дозволяє економити заряд батареї ноутбука.
В даний час активно розвивається тенденція на синхронне використання декількох моніторів . Це дійсно дуже зручно, т.к. дозволяє істотно розширити робочу область.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу;
  • - перехідник.
Інструкція
1
Для початку навчіться підключати одночасно декілька моніторів . Для цього знайдіть ідентичні канали передачі відеосигналу. В моніторах, як правило, присутні порти VGA і DVI.
2
Велика частина відеоадаптерів наділена ідентичними портами. Іноді зустрічаються канали S-video і HDMI. У кожному разі, при з'єднанні різних каналів ви можете використовувати перехідники DVI-HDMI або DVI-VGA.
3
Підключіть обидва монітора до відеокарти комп'ютера. Цей процес можна здійснити без виключення ПК. Якщо ваш відеоадаптер підтримує двоканальний режим роботи, то на другий дисплей виведеться зображення, ідентичне першому.
4
В іншому випадку ви побачите лише фонову картинку робочого стола. Для переходу до другого дисплею виконайте наступну процедуру. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація». В підменю «Екран» знайдіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею» і відкрийте його.
5
У верхній частині вікна ви побачите зображення двох дисплеїв. Виберіть із них, яке символізує другий монітор. Тепер активуйте функцію «Зробити цей екран основним».
6
При роботі в двоканальному режимі виберіть пункт «Дублювати дисплеї». В даному випадку на обидва монітора буде виводитися ідентичне зображення. Зазвичай даний параметр використовують при підключенні дисплея більшого розміру або пристрою, що підтримує високий дозвіл.
7
Якщо ж ваша мета - розширити робочу область, то активуйте пункт «Розширити цей дисплей». При виборі даного параметра ви зможете використовувати обидва дисплея незалежно один від одного. Для перенесення робочого вікна в область іншого монітора клікніть по ньому лівою кнопкою миші, не відпускаючи її, і перемістіть курсор вправо або вліво за межі кордону першого дисплея.
Корисна порада
При використанні функції "Розширити цей дисплей» рекомендують попередньо зробити основний монітор основним.