Як прибрати веснянки з обличчя.

Існує приказка, що тих людей, у кого є веснянки , сонечко любить. Однак найчастіше власниці веснянок хочуть зменшити їх прояв або зовсім позбутися від них. Відразу слід обмовитися, що процес відбілювання веснянок досить тривалий і складний.
Інструкція
1
Слідкуйте за своїм харчуванням. Намагайтеся їсти невелика кількість каротіносодержащіх продуктів, що сприяють фарбуванню шкіри. А ось продукти, багаті вітаміном С, навпаки варто додати в свій раціон - вони знижують чутливість шкіри до ультрафіолету, і меланін не постачає в більших кількостях.
2
Дуже дієві вмивання кислим молоком. Також можна вмиватися березовим соком, адже він не тільки відбілити, але ще зволожить і пом'якшить вашу шкіру.
3
Як щоденний догляд за шкірою, для відбілювання веснянок рекомендують використання різних лосьйонів або кремів. Ви можете придбати їх в косметичному магазині або виготовити вдома самі. Найактивнішими компонентами є сік кульбаби, який можна наносити як точково на самі веснянки , так і у вигляді відвару з листя, а також огірок, петрушка і лимонний сік.
4
В якості щотижневого догляду приготуйте маски з лимона, ріпчастої цибулі, кислої капусти. Гурманам можна порекомендувати ягідні відбілюючі маски з калини, червоної або чорної смородини, малини. Використовувати два рази на тиждень.
5
І звичайно, шкіру від появи веснянок і подальшого посилення їх відтінку краще захищати. Не забувайте використовувати щоденні засоби догляду з УФ-фільтрами, а на відпочинку обов'язково сонцезахисні засоби. І не нехтуйте капелюшками або хоча б козирками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FGGa4EIzSe0