Як видалити музику з айфона. видалення музики в iphone.

Залежно від версії ПО видаляти музику в iPhone можна через комп'ютер з використанням iTunes або з меню самого телефону.
Інструкція
1
Запустіть iTunes і підключіть свій iPhone за допомогою USB-кабелю. У лівій частині вікна, в меню, відкрийте пункт «Музика» в розділі «Медіатека».
2
Тут ви можете вибрати окремі файли або цілі альбоми, утримуючи клавішу Ctrl і при необхідності перемикаючи режим відображення медіафайлів на верхній панелі.
3
Завершивши вибір файлів, які потрібно видалити, натисніть клавішу Delete на клавіатурі. Цією дією ви видалите файли з медіатеки iTunes.
4
Тепер залишилося синхронізувати iPhone з iTunes, щоб програма видалила пісні з телефону. Виберіть пункт «Музика» в розділі «Пристрої», знайдіть у правому нижньому куті кнопку «Синхронізувати» і натисніть її. Буде виконано видалення обраних музичним файлів з iPhone.
5
В версіях починаючи з 4.2.1 ви можете видаляти окремі треки прямо з мене телефону. Для цього необхідно зайти в потрібний вам плейлист і в верхньому меню вибрати Edit. Тепер у кожного треку з'явився значок видалення (знак "цеглина"). Натиснувши на нього, ви побачите кнопку Delete і зможете видалити вибраний трек.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Ya9IefWlgQ