Як залити скриншот.

Щоб поділитися зробленим скріншотом , можна відправити його по електронній пошті, передати на фізичному носії (флеш, CD або DVD-диску) або навіть роздрукувати на папері. Але частіше зручніше розмістити зображення десь в інтернеті, щоб мати можливість у спілкуванні зі своїми мережевими партнерами посилатися не так нього постійно. Нижче наведено кілька варіантів для вибору разом з описом процедури закачки скриншота.
Інструкція
1
Якщо ваша мета - пред'явити скриншот своїм колегам по роботі або хобі на якому або спеціалізованому форумі, то найзручнішим варіантом буде заливка його безпосередньо на цей самий форум. Така можливість є на більшості форумів. Шукати відповідну опцію потрібно у формі відповіді на повідомлення в темах. Якщо існує поділ на «швидку» і «розширену» форми відповідей, то вам треба шукати в розширеній. Наприклад, на форумах, що використовують дуже популярний сьогодні скрипт vBulletin, для завантаження скриншота треба в секції «Додаткові опції» розширеної форми відповіді на повідомлення натиснути кнопку «Управління вкладеннями». Відкриється вікно, де вам слід натиснути кнопку «Обзор», вибрати потрібний файл скріншота і клікнути кнопку «Завантажити». Після цього напишіть супровідний текст повідомлення і відправте його. Скрипт форуму сам піджене розмір зображення під встановлені в його налаштуваннях обмеження, створить маленьку картинку попереднього перегляду і прикріпить обидві (велику і маленьку) картинки до повідомлення. В форах, побудованих на системі vBulletin, ви зможете завантажений одного разу скриншот прикріплювати і до інших своїх повідомлень без повторного завантаження.
2
Якщо ж вам потрібно, щоб завантажений в мережу скріншот не був пов'язаний з яким-небудь форумом, то можете скористатися безкоштовними публічними серверами зберігання картинок. Процедура завантаження на такий сервер ще простіше, ніж на форум. Наприклад, на сервісі jpegshare.net все вкладається в чотири кліка мишкою. Перейшовши на сайт сервісу, натисніть на кнопку «Обзор», виберіть файл скріншота для заливки, клікніть кнопку "Відкрити" і запустіть завантаження на сервер натисненням кнопки «Поїхали!». По завершенні процесу завантаження вам буде наданий набір посилань на завантажене зображення, оформлених для використання в різних форумах, блогах, в HTML-кодах сторінок і т.д.
3
Іноді буває необхідно зберегти контроль над завантаженим на публічний сервер скріншотом . Сервіси, що надають такі можливості, є в інтернеті. Ви можете видаляти, обмежувати або відкривати доступ до своїх картинкам, сортувати їх по роздільним альбомах і т.д. Більшість таких сервісів вимагають оплати наданих ними можливості, але можна знайти і безкоштовні варіанти. Наприклад, xmages.net вимагає тільки реєстрацію. Сама процедура завантаження складністю не відрізняється - в цьому сервісі вам треба перейти в розділ, що містить форму завантаження, в ній вибрати скріншот для закачування тим же способом, що і в попередніх варіантах. Тут додатково можна вибрати альбом, в який буде вміщено зображення, задати розмір для трансформації картинки. На додаток до всього цього можете зробити свій скриншот приватним. В цьому випадку доступ до нього отримають лише ті відвідувачі, кому ви зрадите відповідний дозвіл. Для запуску процесу заливки тут вам потрібно клікнути картинку з написом UPLOAD.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nUqJUNoQTFI