Як прибрати нижній живіт.

Якщо ви захотіли мати плоский животик , налаштовуйтесь на завзяту боротьбу із зайвою відкладеннями. Особливо якщо вас турбує та частина, яка розташована нижче пупка. Тут важливо атакувати цю проблему з усіх сторін, не давати розслабитися ні животик у, ні вашій свідомості. Найефективнішим способом боротьби буде поєднання масажу, водних процедур, фізичних вправ і правильного харчування.
Інструкція
1
Масаж ефективний будь-який: загальний, медовий, антицелюлітний. Все, що буде вам до душі і по грошах. Можна також проводити масаж в домашніх умовах просто круговим розтиранням живота сухий щіткою або масажною рукавичкою.
2
Серед водних процедур особливо потрібно відзначити душ Шарко і плавання. Причому плавати потрібно правильно, щоб відчувалася навантаження на м'язи. Хоча це не пряма дія на м'язи нижнього живота, але зате хороша навантаження на організм для зниження ваги в цілому (а без цього нам не впоратися з нижнім животик ом). Крім того, йде навантаження на хребет - зміцнюються його м'язи, в результаті чого поліпшується кровообіг, забезпечуються киснем всі внутрішні органи для їх правильної роботи. Адже відкладення на животі, у тому числі, є результат неправильної роботи будь-якого органу (чи його сукупності) .Також необхідно налагодити обмін речовин організму. При правильному функціонуванні шлунково-кишкового тракту ви зможете не тільки швидше вирішити наявні проблеми з низом живота, а й зберегти досягнуті результати на тривалий час. Для цього, крім включення в харчування кисломолочних продуктів (при відсутності алергії на них), необхідно робити різні ванночки: з хвойним екстрактом, з липовим цвітом, ванни з висівок, скипидарні ванни, гірчичні ванни, ванни з медом і молоком, з сіллю і содою , з чорним чаєм. Ванночки слід робити щодня різні тривалістю по 10-15 хвилин. При цьому не слід їсти до і після них протягом години. І найкраще пропотіти після ванни під ковдрою. Крім ефекту спалювання жиру ванночки нададуть позитивний вплив на шкіру. І якщо ваш нижній животик має в'ялий вигляд, то ванночки допоможуть підтягнути шкіру і зробити її пружною.
3
Безумовно, вашому животик у знадобляться фізичні вправи - накачивание преса. Вправи можна порекомендувати наступні: 1. Лягти на спину. Руки покласти під сідниці. Ноги витягнути. На видиху підняти ноги на 10 см від підлоги витягнути носочки і виконувати вправу «ножиці». Опустити ноги. Вдихнути. Повторювати 10-15 раз.2. На видиху малювати прямими ногами в повітрі цифри. Повторювати 10-15 раз.3. Лягти на спину. Руки покласти за голову. Зігнути ноги в колінах. На видиху підтягувати коліна до живота. На вдиху опускати ноги не дістаючи підлоги. Повторювати 30-40 раз.4. Лягти на спину. Руки покласти уздовж тулуба. Підняти прямі під кутом 90о. На видиху опускати прямі ноги по черзі вправо і вліво. Повторювати 10-15 разів в кожну сторону.5. Спертися на лікті. Ноги випрямлені. На видиху коліна підтягувати до живота і опускати випрямлені ноги. Виконувати повільно 10-15 раз.Все вправи повинні виконуватися повільно, дотримуючись правильне дихання (воно має бути рівним, спокійним).
4
І не забувайте підкріплювати всі ваші праці правильним харчуванням! Не обов'язково сидіти на суворій дієті за умови, що ваші навантаження достатні для організму. І ні в якому разі не можна голодувати! Просто намагайтеся їсти менше жирного і висококалорійних страв (а краще їх виключити) і не переїдати. Правильне харчування також має на увазі вживання їжі щодня в один і той же час. Не вживайте їжу після шести вечора, або з'їдайте щось легке, наприклад, стакан кефіру або яблоко.І якщо ви будете виконувати наведені рекомендації в комплексі і регулярно хоча б протягом 2 тижнів, результат вас порадує.