Як прикрасити машину на весілля. Весільні прикраси на машину.

Прикраса весільної машини - важлива деталь в організації свята. Шикарна машина додасть розкоші і просто позитивних емоцій вашому торжеству. Тому поставтеся до декору авто серйозно і відповідально, включите фантазію і смак. Прикрасити машину можна і традиційно, і оригінально, але головне все-таки - безпечно.
Інструкція
1
Якщо на церемонію одруження ви замовили машину в агентстві, то турбуватися про те, як вона буде прикрашена, не потрібно. Тому що за окрему плату вам подадуть машину вже повністю готову до відправки в ЗАГС.
2
Але якщо все-таки прикраса весільної машини входитиме до ваших обов'язків, то потрібно заздалегідь підготуватися і все продумати. Машини можна прикрасити стрічками, бантами і кульками - просто прив'язавши їх на дзеркала і антени. А можна з усього цього зробити шикарні композиції: з кульок - сердечка, зі стрічок - банти, метелики і всяке різне, на що ваша фантазія здатна.
3
Оригінальним прикрасою може стати композиція з живих квітів. Це дуже важка праця, але головний мінус в живій композиції - з такою прикрасою швидко не можна їхати, бо на великій швидкості все пелюстки з квітів обсипаючи.
4
Традиційно весільний автомобіль прикрашається тільки зовні. Але найчастіше багато молодята хочуть, щоб і всередині весільна машина була такою ж нарядною і оригінальною. Автомобіль прикрашають повітряними кулями, стрічками, композиціями живих квітів, щоб усередині створювалася атмосфера комфорту і свята.
5
Деякі пари приділяють увагу і номерним знакам. Замість звичайного номера машини, вони кріплять номера з написами, типу «Братва жениха», «Подружки нареченої», «Весілля», «Вже веселі гості» і багато іншого, але головне правило таких номерів - кріпити їх потрібно так, щоб основний номер машини було видно.
6
Правила прикраси весільних машин: - Будь-яке прикраса має бути міцно закріплено, і не повинно заважати водітелю.- Визначитися, хто займатиметься прикрасою весільної машини: ви самі або доручіть фахівцям з агентства весільних услуг.- Заздалегідь продумайте кількість машин, а відповідно і композиції, якими ви захочете прикрасити іх.- Для прикраси весільної машини можна використовувати: стрічки, банти, кульки, живі квіти, якщо подобається, то навіть можна і ляльку на капот посадити, це вже, як душі завгодно буде.
Весілля - важлива подія в житті, тому хочеться зробити її незабутньою і неповторною. Щоб навіть через багато років ця подія залишилася яскравим спогадом, все має бути підготовлено ідеально. Оригінальне, ошатне прикраса весільного кортежу машин є відмінним варіантом для додання весіллі урочистості.
Інструкція
1
Вибираючи машини для весільного кортежу, зупиніться на класиці: автомобілі білого - для нареченої, чорного - для нареченого або сріблястого відтінку завжди виглядають дуже урочисто. Бажано, щоб марки машин збігалися. Проте якщо немає можливості узгодити класичні поєднання, постарайтеся скласти весільний кортеж так, щоб машини яскравих, строкатих забарвлень опинилися в кінці колони.
2
Прикраси для автомобілів вибирають, виходячи з кольору машини. На темних ефектно виглядають білі і світлі відтінки аксесуарів, для решти автомобілів можна підібрати більш яскраві кольори.
3
Не перестарайтеся, додаючи відразу багато прикрас на одну машину. Міцно закріпіть всі аксесуари, щоб нічого не звисало і не загубилося по дорозі. І обов'язково продумайте розташування прикрас так, щоб вони не перешкодили водієві під час руху.
4
Зараз дуже ошатно і оригінально виглядає прикраса машин гірляндами з живих і штучних квітів. Викладіть гірлянду на капоті у вигляді серця, кільцями або у вигляді імен молодят.
5
Одним з модних варіантів декорування автомобіля є прикраса його фатином. Задрапіруйте їм капот або багажник і вже поверх нього закріпіть квіти та прикраси. Також можна зав'язати величезний бант і прикріпити його стрічками або вільними краями сітки до капоту.
6
Дуже елегантно виглядає для машин супроводу прикраса тільки ручок дверей, дзеркал і антени машини. Наріжте різнокольорові стрічки вузькими смужками і міцно прив'яжіть їх до деталей машин.
7
По кузову автомобілів розмістіть вінілові декоративні наклейки з різними фігурками і тематичними написами, прикріпіть скотчем капронових метеликів на каркасі з дроту.
8
На капот головній машини можна помістити фігурки жениха і нареченої або ляльок, фігурки лебедів або лелек.
9
На номера машин можна наклеїти спеціальні вінілові наклейки з іменами жениха і нареченої або з різними написами: «Весілля», «Хто куди - а ми одружитися!». Це не дозволено в правилах ДАІ, але, як правило, весільні кортежі поліція не зупиняє.