Як отримати візу до Туреччини.

У боротьбі за кожного нового туриста багато держав скасували візовий в'їзд для жителів Росії і країн СНД. Ставиться до цих державам і Туреччина. З 17 квітня 2011 отримувати візу в цю країну не потрібно.
Вам знадобиться
  • Закордонний паспорт, дійсний не менше 3-х місяців з дня закінчення поїздки. Туристичний ваучер або зворотний квиток на літак. Грошові кошти в обсязі не менше 300 доларів США.
Інструкція
1
Влітку 2010 року, під час візиту в Стамбул президента Д. Медведєва, було досягнуто угоду про взаємне скасування віз між Росією і Туреччиною. Пройшовши всі формальності, зміни набули чинності 17 квітня 2011 року. Тепер туристам, що прибувають на відпочинок до Туреччини на термін не більше 30 днів, отримувати візу не потрібно.
2
Для того щоб вам дозволили в'їзд в цю країну, вам необхідно мати: - закордонний паспорт, що діє не менше 3-х місяців з дня закінчення поїздки; - туристичний ваучер або зворотний квиток на літак; - грошові кошти в обсязі не менше 300 доларів США.На справі, крім закордонного паспорта, турецькі митники нічого не перевіряють. Але раптом саме вас попросять пред'явити необхідні документи і гроші? Якщо у вас їх не виявиться, у в'їзді мають повне право відмовити.
3
Пробути без візи в Туреччині ви маєте права не більше 30 днів. Але протягом ще 180 днів ви можете в'їжджати і виїжджати з країни без помітки в паспорті. Головне, щоб загальний термін перебування в Туреччині склав не більше 90 днів.
4
Якщо ви плануєте пробути там довше, то віза буде потрібно. Для її отримання вам потрібно звернутися до відділу у справах іноземців Управління безпеки Туреччини. Зробити це потрібно не пізніше 30-го дня перебування в цій країні. Дані установи відкриті на всіх популярних курортах - Бодрумі, Алан, Антальї, Мармарисі та, звичайно ж, у столиці - Стамбулі.
5
Щоб вам дали дозвіл на проживання в Туреччині терміном до 3-х місяців вам необхідно принести: - закордонний паспорт, термін дії якого більше 3-х місяців з дня закінчення строку візи; - довідка з банку про наявність достатніх коштів на рахунку , або документ про купівлю - продаж валюти; - готельний ваучер або контракт на оренду/купівлю житла; - 4 кольорових фотографії формату 3х4.
6
Співробітник управління безпеки попросить вас заповнити заяву та сплатити дозвіл на проживання (бл. 150 турецьких лір). Плата за саму послугу оформлення такого дозволу на 3 місяці становить 30 доларів США.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zfZajSvMKSY
Зверніть увагу
При порушенні візового режиму і знаходженні в Туреччині понад дозволеного терміну передбачені штрафні санкції. Якщо затрималися менш ніж на 15 днів - близько 165 доларів США. Якщо на 16 днів і більше, то вам можуть заборонити в'їзд на територію цієї країни на термін від 1 року до 5 років.