Як підключити автомобільний підсилювач.

Багато людей не можуть самостійно підключити підсилювач . Вони звертаються в спеціальні сервіси, при цьому віддаючи чималі гроші. Навіщо платити? Самостійно підключити підсилювач може навіть новачок.
Вам знадобиться
  • Підсилювач і роз'єми
Інструкція
1
В даний час більшість підсилювачів оснащується входами XLR і джек 1/4 дюйма. Таке оснащення дозволяє підключити микшер або інше обладнання, яке обробляє звуковий сигнал. Обов'язково потрібно врахувати, що роз'єми XLR і 1/4 дюйма, не мають однакових рівнів напруги. У цьому можна переконатися за допомогою тесту підсилювача. Роз'єми XLR мають більш низьку напругу, ніж джеки 1/4 дюйма. При підключенні потрібно звернути увагу на те, щоб був збіг рівня вихідного сигналу мікшера з вхідним рівнем сигналу підсилювача.
2
Більшість новачків не можуть або бояться підключати підсилювач самостійно. Саме для них є перевірений правило: не можна підключати підсилювач за допомогою двох різних входів. Приміром, не потрібно при підключенні використовувати провід або перехідник з 1/4 дюйма на XLR. Це призводить до подачі надмірного сигналу на низькорівневий роз'єм.
3
При підключенні потрібно велику увагу приділити виходам. Практично всі підсилювачі мають комплект, що складається з роз'ємів Speakon, Banana і/або роз'ємів 1/4 дюйма. Speakon являє собою роз'єм, що має додатковий замок, який потрібен для запобігання випадкового рассоединения. MDP являє собою роз'єм, в якому два виступаючих затиску. Роз'єми 1/4 дюйма такі ж, як в іншому обладнанні, тільки провід, який підключається до нього, має більший сортамент. Саме тому заборонено робити підключення звичайних проводів для того, щоб замінити 1/4 дюймові дроти для колонок.
4
Роз'єми Speakon найчастіше використовують люди, які бояться випадкового рассоединения. MPD-роз'єм забезпечує більш гнучку схему з'єднання акустичної системи. До такого роз'єму можна легко підключити зачищені оголені дроти. З перерахованих варіантів, самим небезпечним є вибір 1/4 дюймових проводів. Якщо роз'єм випадково торкнеться проводу металевою поверхнею, то відбудеться коротке замикання та пошкодження підсилювача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PCAB-BKCDnU
Зверніть увагу
При підключенні підсилювача рекомендується від'єднати акумулятор, щоб уникнути короткого замикання.