Як видалити тонування зі стекол.

З внесенням змін до закону про світлопроникності стекол , а точніше у встановлений ГОСТ 5727-88 «Светопропускание стекол , що забезпечують видимість для водіїв, повинно бути не менше: 75% для вітрових стекол ; 70% для стекол , що не є вітровими », гостро постало питання про зняття тонування щоб уникнути отримання штрафу. Середня вартість розтонування стекол в СТО становить 300-400 рублів. Проте дану процедуру можна провести самостійно і практично безкоштовно.
Вам знадобиться
  • леза для гоління, вода в ємності з пульверизатором, рушник, миючий засіб для стекол
Інструкція
1
Підчепите куточком леза край плівки (з внутрішньої сторони скла). Краще підчепити відразу з декількох сторін для більш легкого зняття. Після чого різкими - частими рухами почніть відклеювати плівку від скла. Попутно обприскуйте водою ділянки скла, з яких плівка вже відірвана.
2
Після зняття плівки на склі залишається клей. Для видалення слідів клею нам знадобиться звичайне лезо від безпечної бритви і вода. Рясно змочіть скло водою за допомогою пульверизатора. Це необхідно для зменшення тертя, щоб уникнути подряпин. Легкими рухами, приклавши лезо до скла під кутом 45 градусів, від верхнього краю скла у напрямку до нижнього починайте прибирати клей. Не забувайте попутно змочувати пройдені ділянки.
3
Після того як ми прибрали клей, потрібно протерти скла. Протріть скло рушником, змоченим миючим засобом для стекол . Це необхідно для видалення залишків клею з мікротріщин. І на закінчення висушіть скло ще одним, сухим полотенцем.Проведя дану процедуру самостійно, ви заощадите час, не стоячи в чергах, і, що не менш важливо, деньгі.Удачі на дорогах!
Зверніть увагу
Будьте акуратні при видаленні клею, щоб на склі не залишилося подряпин. В деяких випадках шару клею на склі може не бути. В такому випадку просто зніміть плівку і протріть скло миючим засобом.
Корисна порада
Для кращого видалення клею зі скла частіше міняйте Лехвія.