Як провести вдома фотосесію.

Фотографія ділиться в основному на два типи - студійна та пейзажна. У категорію студійної фотографії можна внести всі професійні або напівпрофесійні кадри, зняті в приміщенні, в тому числі будинку . Але для проведення будинку шней фотосесії потрібно провести невелику підготовчу роботу.
Інструкція
1
Продумайте сюжет фотосесії. Він не повинен відповідати ілюстраціям книги про зустріч двох закоханих, але загальна ідея в ньому повинна бути.
2
Виходячи з сюжету оформите приміщення: або закрийте інтер'єр однотонної (бажано білої або чорної) тканиною, або залиште в кадрі необхідні предмети меблів і прикраси. Все, що заважає, обов'язково приберіть.
3
Виставте світло. Він не повинен бити в очі ні фотографу, ні моделям. Ідеальне розташування - по діагоналі, трохи зверху, з будь-якого боку. Придивіться до тіней. Вони не повинні бути надмірно різкими. Якщо ви використовуєте спалах, підготуйте світловідбивачі, які будуть пом'якшувати тіні і запобігати відблиски.
4
Підготуйте костюми і грим. Вони повинні повністю відповідати сюжету. В ролі наївної пастушки не може виступати фатальна жінка в яскравому вечірньому макіяжі та відвертому платті. Не прагніть до вилізанності образу, тут важливіше природність.
5
Існує поширена помилка, що хороший кадр можна отримати і за допомогою фотокамери, вбудованої в мобільний телефон. Професіоналу просто не захочеться працювати з неякісним інструментом, а любитель просто не впорається з вадами техніки. Краще витратьте велику суму на професійний апарат, ніж сили і нерви на виправлення недоліків дешевої техніки.
6
Сам кадр зазвичай будується емпіричним методом: користуйтеся зумом, рухайте модель, як вам подобається, міняйте власну позицію, шукайте вдалі ракурси. Керуєте процесом, пробуйте різні варіанти.