Як продати гітару.

Продаж гітари може бути обумовлена декількома причинами: бажання купити новий, більш досконалий інструмент, небажання або неможливість продовжувати заняття музикою, є й інші приводи. У кожному разі продати гітару можна по одному алгоритму.
Інструкція
1
Розпитайте друзів-музикантів, чи потрібен їм подібний інструмент. Докладно опишіть його технічні переваги і можливості, але не забудьте і про дефекти, що з'явилися під час користування. Якщо друзям інструмент не цікавий, у друзів є свої друзі, з якими ви можете побічно зв'язатися.
2
Відвідайте кілька музичних форумів: realmusic.ru, musicforums.ru і подібні. Зареєструйтесь там (якщо не бували раніше) і залиште оголошення про продаж інструменту. В оголошенні вкажіть наступну інформацію: вид, марка і модель інструменту; стан, час користування, технічні характеристики, ціна, свій контактний телефон. Природно, ціна повинна бути нижче, ніж вартість нового інструменту. Різниця може становити до половини первісної вартості.
3
Залиште аналогічні оголошення в соціальних мережах: в статусі, в розділі «Оголошення» та в кількох спільнотах, пов'язаних з музичним виконавством. Текст оголошення повинен приблизно відповідати тексту на музичних форумах.
4
Відвідайте безкоштовні сайти-дошки оголошень. Якщо ви там не зареєстровані, заведіть обліковий запис і скопіюйте ті ж оголошення. Призначаючи ціну, не скупіться, будьте об'єктивні. Не нехтуйте можливістю торгу.
5
Постійно перевіряйте ще залишені оголошення, піднімайте їх вгору, додаючи коментарі та посилання на відео і аудіо, де граєте на гітарі. Так ви продемонструєте її виконавські можливості в дії.
Класична або іспанська гітара - народний струнний (щипковий) інструмент. Основні елементи гітари: гриф з головкою, порожнистий корпус з резонансним отвором і звучні тіла - струни. На класичній гітарі використовуються нейлонові струни, налаштовуються за певним принципом.
Інструкція
1
Налаштування класичної гітари можлива за допомогою іншого музичного інструменту (частіше фортепіано або інший гітари), за допомогою камертона або за спеціальною програмою. При налаштуванні від фортепіано на ньому граються почергово ноти мі першої октави, сі малої, сіль малої, ре малої, ля великий і мі великий октав. За цими нотам налаштовуються струни від першої (найтоншої) до шостої (найогряднішою). Налаштовують гітару , крутячи колки на головки грифа. Струна намотується на них і з збільшенням сили натягу підвищує тон.
2
При налаштуванні від камертона, налаштованого на ля першої октави, першу струну натягують до такої міри, щоб при зажатии п'ятого ладу вона збігалася по звучанню з камертоном. Потім натягніть другу струну так, щоб при зажатии п'ятого ладу виникав той же звук, що на відкритій першою. Третя струна, затиснута на четвертому ладу, звучить як відкрита друга; четверта на п'ятому - як відкрита третя, п'ята на п'ятому - як відкрита четверта, шоста на п'ятому - як відкрита п'ята.
3
Налаштування класичної за допомогою комп'ютерної програми. Відкрийте програму, підключіть мікрофон до аудіовходу в комп'ютері. Направте головку мікрофону до резонансного отвору. В налаштуваннях програми вкажіть, що будете налаштовувати першу струну. Залежно від показань програми натягніть струну трохи слабкіше або трохи сильніше. Так само поступите з рештою струнами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1eShGtNH16A