Як привчити цуценя чихуахуа до туалету.

Важливим моментом у вихованні будь собаки є привчання до туалету . Ви можете самі вирішити, куди будете привчати малюка чихуахуа ходити в туалет будинку або на вулиці. Але для цього вам буде потрібно терпіння.
Інструкція
1
Привчати до туалету , потрібно починати, як тільки малюкові виповниться 2-3 місяці. В такому віці вони частіше справляють нужду. І якщо вдома у вас лежать килими на підлогах, то радимо прибрати їх на час. Придбайте лоток, який призначений для цуценят. І виберете місце, де його поставите. Хорошим місцем може стати передпокій, поруч із вхідними дверима. Або балкон, якщо звичайно він засклений. Але буде не зайвим, якщо ви поставите лотки у ванній кімнаті і на кухні. Адже малюк чихуахуа - як дитина, і він просто може не встигнути добігти до свого лотка.
2
Як зрозуміти, що ваш вихованець хоче в туалет? По поведінці цуценя це легко можна навчитися розуміти. Він одразу виглядає стурбованим пошуком. Починає бігати і нюхати предмети, підлогу, кути і в цей момент потрібно підхопити і перенести його на туалет. Вам доведеться докласти зусилля і утримувати його на ньому, не даючи зійти. Після того як чихуахуа зробить свою справу, обов'язково похваліть його якомога яскравіше висловлюючи свої емоції або почастуєте його улюбленим ласощами. Малюк повинен зрозуміти, що ходити в лоток - це хорошо.После кожної годівлі й сну усаджуйте цуценя в лоток. І коли ваш малюк чихуахуа охоче туди сходить відразу, почніть пояснювати йому, що писати треба тільки в лоток.
3
Якщо ж щеня пописав не там, де потрібно - посваріть його. Ви повинні дати йому зрозуміти, що це погано. Але, ні в якому разі не кричіть на нього - це не допоможе. Туалетний лоток завжди тримайте чистим, адже він може його ігнорувати і ходити повз лотка. А якщо ви раптом побачите, що малюк чихуахуа робить свої справи мимо, прямо під час процесу візьміть його і віднесіть в лоточок, тільки намагайтеся не налякати його.
Корисна порада
При покупці чихуахуа запитайте у заводчика, як була привчена їх мама до туалету. Ця інформація дуже придасться, коли будете привчати цуценя.