Як очистити оперативну пам'ять в комп'ютері. Як почистити віртуальну пам'ять комп'ютера.

Користувачі, яким доводилося перевстановлювати на своєму комп'ютері операційну систему, могли помітити, що відразу після цього збільшується швидкість завантаження і роботи додатків і «швидкість реакції» Windows в цілому. Однак цей ефект з часом зникає внаслідок того, що оперативна пам'ять «засмічується» і в ній залишається мало вільного місця для того, щоб комфортно працювати з додатками.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, оперативна пам'ять
Інструкція
1
Якщо оперативна пам'ять зайнята постійно, подивіться, якими саме процесами вона забита. Щоб зробити це, активуйте "Диспетчер завдань" Windows "(для його запуску натисніть одночасно клавіші ctrl + alt + del), і у вкладці« Процеси »відобразяться програмні модулі, які в цей момент знаходяться в пам'яті, і скільки місця вони займають. Щоб вивантажити з оперативної пам'яті непотрібну програму, клікніть по кнопці «Завершити процес». Будьте уважні і обережні, щоб випадково не завершити процес, який необхідний для роботи системи.
2
Щоб скасувати автоматичне завантаження програмних модулів в пам'ять, видаліть ці програми зі списку автозавантаження. Щоб зробити це, скористайтеся утилітою Msconfig (для запуску натисніть клавіші Win + R, в з'явилася командному рядку наберіть "msconfig" і натисніть "Enter"). У вікні виберіть вкладку «Автозавантаження». Ви побачите список програм, які автоматично потрапляють в оперативну пам'ять при запуску операційної системи. Виберіть ті, які потрібно видалити з цього списку, і приберіть позначки, які розташовані на початку відповідних рядків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=byhDgOuODFc
Головна проблема відносно старих комп'ютерів - недостатній обсяг оперативної пам'яті. Найпростіший спосіб підвищити продуктивність системи - розподілити ОЗУ між важливими процесами.
Вам знадобиться
  • - Advanced SystemCare.
Інструкція
1
Природно, саме розумне рішення - придбати і встановити додаткові плати оперативної пам'яті. Даний метод має істотний недолік - він вимагає фінансових витрат. Тому спробуйте для початку програмним методом оптимізувати ваш комп'ютер.
2
Відвідайте сайт www.iobit.com. Скачайте звідти програму Advanced SystemCare. Вона розроблена спеціально для оптимізації більшості параметрів операційної системи та внутрішніх пристроїв комп'ютера. Встановіть Advanced SystemCare і перезавантажте комп'ютер.
3
Запустіть програму і перейдіть в меню «Утиліти». Виберіть пункт «Оперативна пам'ять». У вікні, натисніть кнопку «Налаштування». Активуйте наступні пункти, встановивши навпроти них прапорці: «Автоматично очищати оперативну пам'ять», «Не очищати під час використання центральним процесором», «Використовувати смарт-RAM технологію стиснення». Натисніть кнопку «Ок».
4
Тепер натисніть кнопку «Вперед» і в розгорнулося меню виберіть параметр «Глибока очистка». Після завершення процесу в лівому нижньому куті буде відображатися напис «250 очистка пам'яті». Показник «250» означає обсяг вивільненої пам'яті в мегабайтах.
5
Тепер поверніться до головного меню програми і виберіть пункт «Діагностика системи». Встановіть прапорець навпроти пункту «Оптимізація» і натисніть кнопку «Сканувати». Після завершення аналізу операційної системи натисніть кнопку «Ремонт». Програма автоматично відключить невикористовувані або зайві служби, які споживають ресурси процесора і оперативної пам'яті.
6
Тепер відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Адміністрування» і перейдіть до пункту «Служби».
7
Вимкніть самостійно невикористовувані служби, такі як: факс, тіньове клонування томи, телефонія, планувальник Windows, вторинний вхід в систему і так далі. Існує понад шістдесят служб, які не використовує середньостатистичний користувач.