Як садити кріп будинку.

Зручно, коли зелень для перших страв і салатів росте прямо на кухні! Однією з найбільш невибагливих для вирощування в умовах звичайної квартирі запашних "закусочних" трав вважається кріп . Він найбільш стійкий до холоду і відсутності сонячного світла.
Вам знадобиться
  • Насіння кропу або гілки кропу з корінцями
Інструкція
1
Семена кріп а можна купити в будь-якому квітковому магазині. Їх можна відразу покласти в торф'янистої землю. Краще використовувати ящик розміром 15 на 40 см. Після появи сходів посадку варто прорідити так, щоб одному ратсенію діставалося 2 см грунту. Необхідний рясний полив.
2
Найкраще садити кріп навесні під плівку. Влітку в землю слід додавати добрива. Перший урожай зазвичай збирають через 40 днів після посіву насіння.
3
Крім того, можна купити на ринку або в магазині пучок кріп а з корінцями і посадити в горщики (неглибоко, адже важлива саме зелень, а не коріння) кілька рослин, які виглядають найбільш життєздатними , і потім підстригати їх. "Сильний" кріп незабаром обов'язково розростеться!
Зверніть увагу
За аналогією з кропом в домашніх умовах можна вирощувати цибулю, петрушку і селеру.
Корисна порада
При зовсім малій кількості світла кріп може вирости дуже тонким і довгим. Тому для отримання оптимального врожаю підвіконня варто обладнати лампами.