Як скласти іспит з англійської. Як скласти іспит на комп'ютері.

Здати іспит з англійської мови справа нескладна, були б знання. На що звернути увагу, і яким чином себе поводити - питання витримки і самовладання. Кілька підказок виявляться не зайвими.
Інструкція
1
Заготовте шпаргалки. Врахуйте, що скопійований з Інтернету матеріал, роздрукований на комп'ютері, допоможе лише в тому випадку, якщо вам завідомо дозволять списати. Бажано, щоб теми були набрані вручну, і прочитані не один раз.
2
В усній частині іспит а стежте за вимовою. Не лінуйтеся дивитися в словнику транскрипцію, навіть якщо знаєте, як слово вимовляється. Говоріть впевнене, з гідністю. Не хвилюйтеся, якщо неправильно ставите наголос, робіть вигляд, що обмовилися. Посміхайтеся.
3
Лексика повинна бути визубрити. Будь-яка тема будується на варіації відомих вам слів, і чим більше їх вживаєте, тим змістовніше виходить розповідь. Обережніше з «помилковими друзями перекладача», не завжди звучання шлях до значення. Не мовчіть. Говоріть все, що знаєте, намагайтеся будь-якими шляхами вийти з делікатного становища. Просіть перефразувати питання. Тягніть час.
4
Пам'ятайте, що побудова речень в російській і англійській мовах відрізняються. Чи не мудруєте з другорядними членами, не нагромаджувати висловлювання множинними оборотами. Чим простіше ви побудуєте фразу, тим менше помилок зробите. Вживайте тільки ті конструкції, які вчили. Артиклі і прийменники, дієслова з керуванням повинні вискакувати як з автомата.
5
Письмова частина іспит а будується за принципом "знаю - не знаю - вгадав". Виконуйте завдання по мірі їх ускладнення, важкі залиште на потім, інакше не вистачить часу на легені. Якщо в тестовій частині відповідь вам невідомий, ставте галочку навмання, не повинно бути порожнього поля.
Корисна порада
Не сподівайтеся на щасливу зірку, вчіть. Англійська мова вимагає багато часу і сил.