Як підключати гарнітуру до комп'ютера.

До звичайного комп'ютера можна підключити велику кількість різноманітного обладнання. Принтери та сканери, колонки і проектори, веб-камери та джойстики, зовнішні накопичувачі і графічні планшети - всі ці пристрої здатні істотно розширити можливості вашого комп'ютера. При цьому одним з найпоширеніших пристроїв є гарнітура, іншими словами, навушники з мікрофоном.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, початкові навички по роботі з комп'ютером, гарнітура
Інструкція
1
Знайдіть роз'єми, в які підключається гарнітура. Як правило, вони розташовані на задній панелі комп'ютера, поряд з портами USB. Виглядають ці роз'єми як два круглих отвори діаметром 3,5 міліметра, і зазвичай мають кольорове маркування. Гніздо підключення мікрофона забарвлене в рожевий колір, а гніздо навушників - в світло-зелений. Крім колірного позначення, часто поряд з відповідними роз'ємами нанесені схематичні зображення мікрофона і навушників. Додаткові звукові роз'єми в більшості комп'ютерів присутні і на передній панелі, що може виявитися більш зручним при підключенні гарнітури.
2
Уважно подивіться на кабель гарнітури. На його кінці розташовані конектори, які вставляються в гнізда. Вони часто мають кольорове маркування, аналогічну гнізд. Якщо це так, просто вставте коннектори в роз'єми «по квітам». Якщо колірних відмінностей немає, знайдіть на коннекторах значки навушників і мікрофону і вставте їх у відповідності з цими значками.
3
Якщо ваша гарнітура має підключення USB, просто вставте її в будь-який вільний USB-порт на передній або задній панелі комп'ютера. Зазвичай додаткова настройка для USB-гарнітури не потрібно. Не забудьте тільки, що вона представляє несвязанное із звуковою картою пристрій, і управляється окремими бегунками в мікшері Windows.