Як встановити душовий піддон. Як правильно встановити піддон для душу.

В даний час на торгових ринках представлені різні душові кабіни з різною конфігурацією піддонів . Душові піддони найчастіше бувають на ніжках, за допомогою яких його легко встановити рівно, але досі присутні у продажу і піддони без ніжок. Щоб душова кабіна функціонувала без сюрпризів, до яких відноситься затоплення сусідів важливо душовою піддон правильно встановити і підключити до системи каналізації.
Вам знадобиться
  • -двойнік на каналізацію
  • -герметік
  • -стрічка ФУМ
  • -сіфон, якщо його немає в комплекті
Інструкція
1
Душовий піддон на ніжках встановлюється і вирівнюється шляхом відкручування або підкручування ніжок і подальшої фіксації на стопорні гвинти.
2
Якщо ви придбали душову кабіну з піддоном без ніжок, то вам доведеться залити підлогу за рівнем цементом, встановити піддон і провести обробку на свій розсуд. Найчастіше проводиться облицювання плиткою.
3
З'єднання піддону з задньою стінкою ретельно обробіть за допомогою герметика. При поганій ізоляції між піддоном і задньою стінкою буде постійно стояти вода.
4
В інструкції по установці душовою кабіни є докладний опис безпосередньої установки і підключення до системи водопостачання та каналізації. Строго дотримуйтесь всіма правилами.
5
На систему каналізації встановіть двійник або трійник залежно від того що у вас ще підключено.
6
В душовому піддоні найчастіше присутня сифон, і його додаткова установка не потрібно. Якщо в комплекті сифона немає, то його потрібно купити і встановити.
7
Все місця приєднання ретельно ізолюйте.
8
Пам'ятайте про те, що рівень установки самого піддону повинен бути вище рівня каналізації. Це загальні правила, які відносяться і до установки ванни.
9
Щоб перевірити надійність всіх з'єднань включите воду під маленьким напором. Якщо вода підтікає, всі з'єднання підтягніть і при необхідності зробіть додаткову ізоляцію.