Як пришити стрічку на тюль. Як красиво підшити тюль.

Вигадливі візерунки, що переплітаються між собою, легка таємниця прозорості та легкості. Все це відноситься до звичної для багатьох тканини наявної на вікнах. Тюль не тільки служить прикрасою, але і приховує від сторонніх очей людей знаходяться в приміщенні, при цьому відмінно пропускає промені денного світла. Тюлевая тканина продається без спеціальних стрічок фіксуючих її на гардинах, тому її потрібно придбати відразу при покупці тюлі.
Інструкція
1
Заміряйте необхідну висоту тюлі (довжину) і зробіть зріз трохи більше потрібного розміру на 4-6 см. Запас тканини буде потрібен для підгину, який зробіть до пришивання стрічки. Зробіть подвійний підгин краю тюлі і прошийте на машинці. Перш ніж підгин прошивати подивіться, де у штори правая сторона, а де ліва. Робіть підгин в сторону стіни, а не кімнати.
2
Тюль має стандартну ширину, відрізають її зазвичай по довжині. Якщо ви знаєте ширину, відріжте такої ж довжини стрічечку, яка продається в мотках. До речі, ви можете купити відразу стрічку потрібної довжини в магазині і заощадити на ціні.
3
наметала стрічку до тієї частини тюлі, яка розташовуватиметься з боку стіни. Стрічку прикладайте на 5 мм нижче верхньої лінії. Після того як ви наметали, прошийте штору на машинці. Нитки вибирайте тонкі, але міцні. Крок у машинки повинен бути середній, якщо ви поставите маленький, тонкі ниточки тюлі можуть порватися, та й буде помітний шов.
4
Після того як штора готова, виперіть її в теплій воді, просушіть і при необхідності пропрасуйте. У стрічці є спеціальні нитки, на які й вішається штора на гачки гардини. Акуратно повісьте тюль і насолоджуйтеся її красою і візерункової тінню на підлозі.
Корисна порада
Зверніть увагу, на готових комплектах штор тюль вже має пришиту виробником стрічку.