Як заїжджати в гараж.

Уміння заїжджати в гараж необхідно, якщо ви володієте автомобілем і збираєтеся зберігати його в гараж е. В автошколі все виконували вправу, що імітують заїзд в гараж . Однак там був не справжній гараж , а пластикові фішки і поряд з вами був інструктор. Коли ви будете заїжджати в гараж самостійно, ви не повинні допускати помилки, інакше можна пошкодити машину об ворота.
Вам знадобиться
  • 1. Уміння керувати автомобілем.
  • 2. Гараж.
Інструкція
1
Вирішіть, як ви будете заїжджати в гараж . Можна заїжджати передом і задом. Перший час передом заїжджати зручніше, проте слід пам'ятати, що виїжджати в цьому випадку доведеться задом. При заїзді передом особливих проблем не виникає. Можна без зусиль відчувати габарити автомобіля. Виїжджаючи задом з гараж а, слід пам'ятати про можливі перешкоди навпроти і біля вашого гараж а. Якщо біля вашого гараж а багато вільного простору, то це значно спростить виїзд і маневрування заднім ходом.
2
заїжджати в гараж задом, якщо біля вашого гараж а не мається багато вільного простору. В цьому випадку буде зручно виїжджати з нього. При маневруванні заднім ходом перший час рекомендується повертати голову назад і контролювати ситуацію. Пізніше з досвідом ви навчитеся орієнтуватися по дзеркалах. Не поспішайте. Якщо ви бачите, що ви не вписуєтеся, поверніться у вихідне положення і спробуйте знову. Можна навіть вийти з машини і оцінити ситуацію і свої помилки. З досвідом ви навчитеся це робити автоматично.
3
Не забувайте, що більшість гараж їй на в'їзді мають або сходинку, або под'ёмчік. Взимку вони покриваються снігом і льодом. Щоб не забуксували в цьому місці потрібно буде перед самим в'їздом трохи прискоритися, щоб проскочити перешкоду.