Як зменшити знос. Як зменшити амортизацію.

Найнебезпечнішим в експлуатації автомобіля слід вважати знос його агрегатів. Вчені невпинно трудяться над способами зменшення знос а деталей і механізмів машин. Найбільш поширеними засобами боротьби з знос ом є використання всіляких присадок.
Вам знадобиться
  • Присадочні матеріали
Інструкція
1
Якщо ви маєте намір застосувати антифрикційні присадку до масла, зверніть увагу на режим тертя в моторі і на вигляд знос а. Проігнорувавши ці моменти, ви в кращому випадку витратите кошти даремно. Набагато гірше, якщо знос стане ще більше, впаде компресія, виросте споживання масла.
2
Більшість антифрикційних присадок, за запевненнями розробників, властивостей масла не міняють. Тому, якщо застосовувати ці кошти, то негативного ефекту ніякого не буде. Немає сенсу використовувати подібні присадки для зменшення тертя в підшипниках колінчастого вала. Від них в цьому випадку не буде ні шкоди, ні користі.
3
Майте на увазі, що присадки можуть давати і побічні ефекти. Перш за все, це характерно для речовин, у складі яких є сполуки в твердій фазі (графіт, кольорові метали). А ті присадки, які в своєму складі мають токсичні сполуки, можуть бути не тільки шкідливі для двигуна, але й небезпечні для здоров'я людини.
4
Якою ж має бути ідеальна присадка? Це з'єднання, яке розчинно в змащувальному матеріалі, синтетичного походження, що не містить сполук у твердій фазі. Такими присадками є препарати, що відносяться до кондиціонерів металу. Їх властивості практично не впливають на якість масла.
5
Сьогодні існують певні труднощі при виборі кондиціонерів металу. В основному, ця трудність полягає в тому, щоб вибрати найкращу якість. Не цілком коректно ставити питання про те, які з присадних матеріалів допоможуть поліпшити взаємодію в агрегатах автомобіля, а які - ні. Адже дія кондиціонерів металу засноване на однакових фізичних принципах, вони споріднені за складом і мають порівнянні експлуатаційні якості.
6
У будь-якому випадку, застосування таких присадних матеріалів допоможе поліпшити взаємодію деталей в механізмах і агрегатах машини і продовжити термін її служби.