Як відключити майл агент.

Користувачам поштового сервісу Mail.ru добре знайома ситуація, коли зайшовши на свою сторінку мережі «Мій світ», у правому нижньому куті екрану автоматично з'являється «Mail.ru Агент ». Для кого це дуже зручно, а комусь такий нав'язливий сервіс може виявитися непотрібним.
Інструкція
1
Розробники онлайн-клієнта подбали про те, щоб « Агент » можна було відключити, якщо користувачеві ця опція буде заважати. Щоб зробити це, відкрийте свою сторінку на порталі Mail.ru, використовуючи для входу свій логін (ім'я користувача) і пароль.
2
Перейдіть на вкладку «Мій світ», клацнувши по закладці з відповідною назвою в меню, розташованому у верхній частині сторінки. У лівій частині сторінки клацніть на посиланні «Ще», що активувати приховані пункти, і натисніть активне посилання "Налаштування".
3
На новій сторінці вам будуть доступні всілякі налаштування інтерфейсу вашої сторінки в мережі «Мій світ». Виберіть розділ «Веб-агент» і зніміть прапорець «Виводити Веб- Агент на сторінках Мого Світу».
4
Перш ніж ви покинете сторінку налаштувань, не забудьте натиснути кнопку «Зберегти», яка знаходиться трохи нижче. Відразу після того, як ви збережете зроблені зміни, « Агент » зникне і більше не буде завантажуватися на вашій сторінці.