Як прикрасити будинок до дня народження дитини. Як цікаво прикрасити будинок на день народження дитини.

Свято, яке дитина з великим нетерпінням чекає протягом усього року, це його день народження . Завдання батьків наповнити цей день радістю, сюрпризами і веселощами. Велику роль в організації та підготовці свята грає прикраса будинку.
Вам знадобиться
  • - іграшки
  • - повітряні кульки
  • - великий ватман і фломастери
Інструкція
1
Щоб цікаво прикрасити будинок ко дню народження дитини проявите максимум фантазії та творчості. Розставте по всій квартирі іграшки вашої дитини, до кожної з них можна прикріпити якусь солодкість або сувенір.
2
Зробіть власноруч плакат-вітання і повісьте його в кімнаті дитини. На плакат можна помістити фотографії з попередніх іменин дитини і залишити вільне місце для побажань, які захочуть написати гості.
3
Прикрасьте стіни кімнати тематичними картинками і листівками. На видному місці повісьте гірлянду-привітання «з днем народження ».
4
Обов'язково підготуйте безліч повітряних куль, щоб прикрасити будинок ко дню народження дитини і підняти настрій іменинника та його гостей. Вибирайте кулі, які підходять під обрану тему свята, для створення особливої атмосфери. Частина надійти самі і розкидайте на підлозі, а частина наповніть гелієм і розподіліть по всьому будинку. Невелика кількість куль залиште висіти під стелею, а на стрічках прикріпіть записочки із смішними віршиками. Ці кульки можна подарувати гостям, коли свято завершиться.
5
Підберіть музику для святкового дня, щоб створити відповідну атмосферу і у дітей була можливість потанцювати.
6
Якщо ви плануєте провести тематичну вечірку, наприклад, шукати піратський скарб або подорожувати по казковій країні, зробіть відповідні декорації, які допоможуть дітям захопитися грою.
7
Біля кожного приладу на столі покладіть сувенір, який гість зможе забрати з собою на згадку про веселому святі.
8
Підготуйте великий ватман і фломастери для колективного колажу-поздоровлення, гості можуть розмальовувати його в очікуванні всіх запрошених.
9
Спорудіть або купіть піньяту - фігуру з пап'є-маше з порожниною всередині, яка наповнена конфетті і різними цукерками. Підвісьте її під стелю, а під час свята проведіть конкурс з розбивання піньята із зав'язаними очима. Переможець буде обсипаний цукерками. Якщо гості і іменинник весь вечір будуть перебувати в піднесеному настрої, вважайте, що ви впоралися з поставленим завданням!