Як подвоїти свій капітал.

Якщо ви перейнялися питанням про подвоєння свого капіталу , то, можливо, вам варто придивитися до фондового ринку. Для більшості наших співгромадян фінансові ринки досі залишаються чимось дуже далеким і екзотичним. Причина цього криється в нестачі інформації та фінансової освіти.
Вам знадобиться
  • Вільні грошові кошти, договір з брокерською або інвестиційною компанією, навички аналізу фондового ринку
Інструкція
1
По-перше, вам слід пам'ятати про те, що вчинення біржових операцій - справа дуже ризикована. Розміщувати на фінансових ринках слід лише ті кошти, які не знадобляться вам для повсякденних потреб. Для ефективного множення своїх коштів вам не обійтися без суми в 10-20 тисяч рублів, а то і більше. Такої суми достатньо, щоб придбати невеликий пакет акцій однієї компанії.
2
Безсумнівно, депозит в банку буде більш надійним способом вкладення грошей. Але депозит не дасть того прибутку, яку можна отримати в пайовому інвестиційному фонді. Щоб вибрати підходящий пайовий фонд і конкретний фінансовий інструмент, необхідно мати хоча б загальне уявлення про що відбуваються на ринку процесах.
3
Для початку слід знати, що в Росії є дві найбільші фондових майданчика. Це Фондова біржа РТС і Фондова біржа ММВБ. Біржа ММВБ є закрите акціонерне товариство, де акціонерами є великі банки та інвестиційні компанії. Біржа РТС - це відкрите акціонерне товариство. В цьому суспільстві представлені професійні учасники ринку, приватні компанії.
4
Фондова біржа РТС являє собою класичний ринок, де розрахунки здійснюються в доларах США. З цієї причини раніше великі російські компанії («блакитні ярлички») торгували в основному на РТС. Сьогодні ситуація змінилася - ММВБ перевершує РТС за оборотом і за обсягом торговельних операцій.
5
Спостерігаючи за зміною індексів описаних вище фінансових структур з моменту покупки акцій, можна з високою часткою ймовірності визначити, яка загальна ринкова тенденція, йде ринок вгору або вниз. Після цього інвестору належить прийняти рішення - продавати цінні папери, вийшовши з ринку або дочекатися, поки акції виростуть в ціні і отримати прибуток. Прибуток утворюється за рахунок різниці між цінами купівлі та продажу акцій.
6
В останні роки зростання російських індексів вказує на те, що власники цінних паперів отримують прибуток, що у рази перевищує дохідність банківських депозитів. Втім, минулі результати не можуть гарантувати таких же показників прибутковості в майбутньому. При основної тенденції до зростання ринку не можна виключити можливість його корекції, тобто тимчасового спаду цін. Тому, прийнявши рішення грати на біржі, запасіться терпінням.
7
Для покупки акцій конкретних підприємств немає необхідності безпосередньо звертатися до їх власників. Набагато зручніше діяти через посередників - пайові інвестиційні фонди, банки, інвестиційні та брокерські компанії.
8
Процедура придбання акцій видається дуже складним. Виберіть брокрскую компанію, укладіть з нею договір на обслуговування. Розрахунки по операціях і питання зберігання паперів лягають на посередника. До ваших витрат відносяться комісійні брокера і біржі, деякі інші щорічні платежі. Зазвичай сукупні витрати не перевищують декілька відсотків від обсягу угод. Але все ж уважно ознайомтеся з договором на обслуговування перед його підписанням, прорахуйте свої витрати.
9
Вкладення в цінні папери можуть бути вигідними в довгостроковій перспективі. Запасіться терпінням приблизно на 2-3 роки. А при достатньому досвіді ви можете розраховувати на високий прибуток і в більш короткі терміни.