Як дізнатися наявність місць на поїзд.

Наявність місць на поїзд можна дізнатися кількома способами: на офіційному сайті РЖД, в терміналах, встановлених на вокзалах і трансагентствах, по телефону, в довідковому бюро або сервісному центрі вокзалу або трансагентства.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
При наявності доступу в інтернет ви можете в будь-який момент зайти на сайт РЖД (rzd.ru) і задати в форму пошуку основні параметри поїзд ки: станції відправлення та призначення і дату. Після кліка на кнопку, що дає команду на пошук, на екрані ви побачите що курсують в зацікавив вас день поїзд а і наявність місць на них. Клікнувши на конкретний поїзд , потрапите на сторінку з інформацією про кількість місць, типах вагонів і вартості проезда.Прі наявності банківської карти ви можете тут же купити квиток. Можливий також варіант внесення грошей через термінал моментальної оплати, але зробити це треба протягом 10 хвилин з моменту резервування місць а. Доведеться сплатити і комісію терміналу.
2
Щоб дізнатися наявність місць в терміналі, задайте ключові параметри поїзд ки за допомогою його сенсорного меню. Ви можете відразу вибрати опцію « Наявність місць» або спочатку подивитися розклад, потім натисканням пальцем вибрати цікавий поїзд і вибрати опцію « Наявність місць і вартість проїзду ».
3
Деякі транспортні агентства надають послугу з інформування пасажирів про наявність місць по телефону. Його номер може бути вивішений на видних місць ах в офісах агентства, на вокзалах, вказаний на його сайте.От вас вимагається набрати його, дочекатися відповіді і повідомити, куди, звідки і коли ви хотіли б виїхати. Можете назвати і номер цікавить вас поїзд а.
4
Ту ж інформацію ви повинні озвучити працівникові довідкового бюро або сервіс-центру вокзалу, якщо вважаєте за краще звернутися туди особисто. Ця послуга може бути платною.