Як встановити батареї опалення. Як кріпити батарею в квартирі.

Складаючи план ремонту квартири, вам доводиться замислюватися про заміну системи опалення . Іноді потрібно просто замінити старі чавунні батареї на красиві і сучасні радіатори. Про що слід пам'ятати, прийнявши таке рішення?
Інструкція
1
Нерідко в спеціалізовані компанії по установці приладів опалення звертаються замовники, що живуть в панельних будинках. Зазвичай там встановлювалися опалювальні прилади, що представляють собою трубу, оснащену сталевими пластинами. Потужність таких пристроїв недостатня, невисока і температура. Наступ зими загрожує квартирам з такими радіаторами малоефективним опаленням. Таку ситуацію можна вирішити шляхом установки радіаторів нового покоління з високим коефіцієнтом тепловіддачі. Вони допоможуть створити в квартирі хороший тепловий режим.
2
Ще одна причина для заміни батарей - їх зовнішній вигляд. Нерідко старі опалювальні прилади не гармоніюють з інтер'єром, не вписуються в дизайн кімнати.
3
При установці нових батарей необхідно пройти через кілька послідовних етапів. Спочатку демонтують стару систему опалення . Для цього потрібно обрізати все, що стали непотрібними деталі: чавунні батареї, труби.
4
Потім на кінцях труб необхідно провести нарізку різьби, яка буде потрібно для установки кранів і перемичок, що з'єднують елементи системи опалення . Перемички потрібні для того, щоб після установки батарей вода змогла циркулювати навіть при перекритих кранах окремих батарей.
5
Установка батарей вимагає не тільки демонтажу старої системи, а й проведення підготовчих робіт. Знадобиться кріплення до стіни спеціальних кронштейнів, на які будуть вішатися батареї. Для регулювання температури в приміщенні рекомендується встановити термоголовки.
6
Монтаж батарей і радіаторів в квартирі - заняття, що вимагає певної вправності, знань, умінь і спеціальних навичок. Якщо ви маєте намір зробити установку самостійно, гарненько оціните свої сили. Ймовірно, ви прийдете до рішення звернутися за допомогою до професіоналів. Це допоможе вам надалі уникнути проблем і прикрощів при експлуатації системи опалення .
Твердження, що встановити батареї опалення може тільки спеціально навчена людина, невірно. Зробити це можна і самостійно за умови, що у вас є базові знання з проведення ремонту. Головне, необхідно дотримуватися правил установки батарей в домі.
Вам знадобиться
  • -ключі;
  • -радіатори
Інструкція
1
Сучасні опалювальні прилади доставляють до місця установки в індивідуальній захисної упаковці. У ній же їх необхідно ставити. А знімається вона тільки після закінчення всіх оздоблювальних робіт. Починаючи монтаж батареї, укрутіть пробки радіатора і заглушку, а також встановіть запірну і терморегулірующую арматуру. Запірні крани потрібні, щоб відокремити ваш радіатор від загальної системи опалення. Що в свою чергу дозволяє без втрат проводити ремонтні роботи. Заглушки не дозволяють з'явитися протечкам.
2
Розмітьте стіну, виходячи з параметрів наявної у вас батареї. У ці місця вам потрібно буде встановити кронштейни для безпосереднього кріплення радіатора опалення. Їх прикріплюють до стіни за допомогою дюбелів. Потім закладіть всі ці кріпильні деталі цементом, щоб вони не вилетіли. Вішати радіатор на кронштейни потрібно так, щоб їх гачки перебували між секцій батареї.
3
Сам радіатор з'єднується з центральною системою опалення трубним ключем. Після того як ви їх з'єднайте, можете зняти плівку з батареї. В деяких випадках вам потрібно зробити витяжку. Як правило, це потрібно в тих випадках, коли батареї виготовлені з алюмінію.
4
Встановлюючи батареї самостійно, враховуйте, що потрібно дотримуватися ряд вимог безпеки. Зокрема, не можна розміщувати батареї занадто низько. Ідеальне відстань від підлоги до радіатора має становити не менше 100 мм, але і не більше 150 мм. Також не можна встановлювати батарею надто близько до стіни, в іншому випадку тепловіддача буде знижена. Від підвіконня до батареї повинно бути теж дотримано відстань. Цей зазор повинен бути рівний не менше 75% від глибини радіатора. Також фахівці не рекомендують закривати батарею щільною заглушкою - панелями, шторами і т.д. Це не тільки знижує тепловіддачу, а й спотворює роботу приладу. Що в свою чергу призведе до його швидкої зношуваності.