Як прикрасити рамки для фото. Як прикрасити рамку для фотографій.

Незвичайне обрамлення для милих серцю фотографій можна виготовити самі. Для цього знадобляться непотрібні дрібниці, які легко перетворяться на витвір мистецтва.
Інструкція
1
Для того щоб зробити оригінальні фото рамки, вам знадобляться звичайні дерев'яні рамки різних розмірів. Краще, якщо дерев'яне обрамлення буде необробленим, на нього краще лягає клей і фарба. Купити такі простенькі рамки можна в будь багетній майстерні або в мережі магазинів ІKEA. Для приклеювання елементів прикраси підійде суперклей, призначений спеціально для дерев'яних поверхонь.
2
У нас часто лежать без діла, привезені з моря мушлі. Хоча вони можуть бути відмінною прикрасою для фоторамок, в які можна помістити пляжні фотографії. Переберіть ракушки, відклавши відповідні за розміром і без дефектів. Ретельно промийте їх під проточною водою і просушіть. Попередньо розкладіть черепашки на рамці в бажаному порядку. Краще класти їх хаотично, але намагатися, щоб не було великих пустот. В верхній кут рамки можна помістити велику мушлю, зробивши, таким чином, акцент. Клеяться черепашки дуже акуратно, який виступив клей відразу забирайте ватною паличкою. Залиште рамку підсохнути на добу. Після висихання клею, можна рамку пофарбувати. Тут вам надається повна свобода дій. До речі, зовсім не потрібно обмежуватися блакитними або синіми тонами фарби. Можна пофарбувати рамку в строкату різнобарвну гаму. Можна зберегти природний колір черепашок, покривши їх захисним шаром. Таким шаром може стати звичайна безбарвна основа лаку для нігтів. Вона додасть черепашок блиск і захистить від руйнування.
3
Тим, у кого є дочки, відома проблема дитячих шпильок і гумок: з роками їх кількість стає загрозливим. Хоча цим милим дрібничок можна дати друге життя. Наприклад, резинкам з квітами. Квіти від гумок відріжте. Квіточки побільше можна помістити в кут фото рамки, спускаючись нижче, розміри квітів зменшувати. У вас вийде такий квітковий каскад. Можна наклеїти квіти тільки поверху, і частина низу залишити недоторканою, що-б не було недоладності. Після приклеювання квітів, покладіть рамку під вантаж на декілька годин. Дерев'яну частину рамки можна пофарбувати срібною фарбою, якщо квіти білі. А можна зеленою, якщо квіти на рамці у вас нагадують весняну галявину.