Як зв'язати комір кофти. підкажіть будь ласка Як зв'язати гачком комір на кофту.

Воротник кофти не тільки несе функціональне навантаження і гріє в холоди, але може бути й елементом дизайну, що підкреслює вашу індивідуальність і стиль. Типів комірів безліч. Подивимося, як зв'язати своїми руками основні з них.
Інструкція
1
Воротник -стойка.Наіболее поширений тип коміра у щільних светрів і водолазок. В'яжеться такий комір на спицях. Причому фурнітура повинна бути того ж або меншого розміру. Зручно в'язати такий комір на кругових спицях. Виміряйте обсяг голови і прорахуйте кількість петель, зробивши пробу. На вже зшитому светрі по колу горловини наберіть необхідну кількість петель. Петлі провязивать щільною гумкою - одна лицьова, одна виворітна (якщо хочете гумку ширше - дві лицьові і дві виворітні). Зв'яжіть комір необхідної довжини, закрийте петлі. При закриванні петель не затягуйте пряжу, інакше горловина сильно зменшиться. Кінець нитки акуратно заправте між петлями або, при необхідності, підшийте.
2
Воротник -хомут.Опісанний вище комір-стійка є більш суворої різновидом комірів-хомутів. Традиційно даний тип коміра повинен вільно лежати на плечах. Як домогтися цього ефекту? Починаємо в'язання так само, як і у випадку з коміром-стійкою - набираємо петлі по колу. В'язати комір-хомут найкраще гладдю - один ряд в'язати лицьовими петлями, другий виворітними, притому виворітні повинні бути безпосередньо видно, тобто особа стає виворотом. Це дозволить не обробляти край, він буде мимовільно закруглятися. В'язання НЕ щільне, вільне. При в'язанні кожного ряду додавайте петлі - до кінця в'язки комір повинен бути трапецією, одна сторона якої дорівнює ширині горла, а друга ширині плечей. Закрийте в'язання вільно, не стягуйте.
3
Відкладний воротнік.Отложной комір в'яжеться, як і комір-стійка, тільки його можна в'язати на звичайних, не кругових спицях. Знайдіть центр горловини переду. Відзначте його ниткою. Починаючи від цього центру наберіть необхідну кількість петель. Залежно від того, хочете ви щільний комір або вільний, ви можете в'язати його як гумкою, так і гладдю або хусткової в'язкої (всі петлі у всіх рядах виворітні).
4
Воротник-ожерельеВоротник-ожерелье в'яжеться, як і комір-стійка, але до кінця вироби ви вив'язувати візерунок - наприклад, ажурний: пров'язуйте дві петлі разом, потім робите накид, дві петлі лицьові, дві разом, знову накид. І так стільки, скільки хочете малюнка. Або зв'язати комір-жабо - провязать з кожної петлі по три, а наступний ряд звичайної гладдю. Після узор можна розшити бісером або намистинами.
5
Ажурний воротнік.Ажурний комір найкраще в'язати гачком. В'язання гачком дозволяє не тільки відразу прив'язувати комір до кофти, але і зв'язати його окремо, потім пришити. Візьміть вподобану схему їх інтернету. В основному для ажурного в'язання використовується прийом стовпчики з накидом, інше справа фантазії.
Для жакетів і пуловерів з застібкою поло важливо, щоб комір виглядав однаково добре з усіх боків.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок
  • - кругові спиці
Інструкція
1
Планки застібки по коротким сторонам і край горловини обв'язати гачком 1 поруч стовпчика без накиду.
2
Набрати петлі для коміра: петлі набираються на кругові спиці від середини правої планки застібки. З кожного стовпчика без накиду вив'язується 1 петля, при цьому через кожні 3-4 петлі на спицю робиться додатковий накид.
3
Після того, як петлі набрані, в'язати поперемінно 1 лицьову, 1 виворітну, при цьому кожен накид провязивать по малюнку. Зв'язавши комір потрібної ширини, всі петлі закрити.
Корисна порада
При обвязваніі горловини гачком важливо, щоб на початку і в кінці обв'язки, на ділянках заокруглення горловини була однакова кількість стовпчиків.