Як прибрати живіт і зайва вага.

Тонка талія, гладкий пружний живіт - хто не мріє про це? Але як перетворити драглисту масу живіт а, вальяжно перевалює через ремінь брюк в тренований прес? Як і в багатьох інших заходах, важливий комплексний підхід і завзятість.
Вам знадобиться
  • - килимок для тренувань;
  • - таблиця калорійності продуктів.
Інструкція
1
Накачати «кубики» преса можна. Але не факт, що ви або оточуючі помітите їх під шаром жиру. Зігнати жир за допомогою одних лише вправ не вийде - доведеться сісти на діету.Огранічьте легкозасвоювані вуглеводи в своєму раціоні (борошняне, солодке). Віддавайте перевагу низьковуглеводним і низькокалорійним страв (овочі, м'ясо). Ні в якому разі не голодуйте - це може спровокувати напади неконтрольованої обжерливості. Краще їжте 5-6 разів на день, але в мізерних кількостях.
2
Виключіть зі свого життя всі фактори, що сприяють розтягуванню черевної стінки. До таких належать, наприклад, надмірна кількість пива, випитого за 1 присід.
3
Щодня виконуйте кілька вправ для преса. Кількість підходів для кожної вправи - три, кількість повторів - двадцать.Упражненія: 1. Ляжте спиною на підлогу, покладіть руки на потилицю, ноги зігніть в колінах і упріть в підлогу. Піднімаючи плечі, тягніться грудьми до колін. Одноразово з підйомом намагайтеся трохи скрутити тулуб вправо - так, як ніби ви лівою стороною грудей намагаєтеся торкнутися правого коліна. Ляжте і потім повторіть те ж саме для іншої сторони тіла. Під час вправи поперек повинна залишатися утиснутися в підлогу. 2. Початкове положення те ж, що і в першій вправі. Одночасно піднімайте плечі і ноги, намагаючись ліктями торкнутися колін. Слідкуйте за тим, щоб поперек щільно притискалася до ковріку.3. Лежачи на правому боці, праву руку витягніть перед собою, ліву покладіть на потилицю. Намагайтеся, упираючись правою рукою в підлогу, одночасно підняти обидві ноги (невисоко) і верхню частину тулуба, змушуючи напружуватися м'язи талії. Для кожного боку повторіть 20 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u-NQGQDiPWE
Зверніть увагу
Якщо щастя у вигляді плоского живота хочеться якомога швидше - вирушайте на ліпосакцію і абдомінопластику.
Корисна порада
Тренуючись, не забувайте про дихання. На момент напруги слід вдих, розслаблення - видих. Вдихати тільки через ніс.