Як висаджувати анемони.

Цих квітів у світі безліч. Анемони (вітрогонки) відрізняються за забарвленням пелюсток, висоті, часу цвітіння і будовою кореневої системи, але особливості висадки у цих рослин схожі.
Вам знадобиться
  • насіння, коріння, бульби або коріння різних сортів анемона
Інструкція
1
Анемони розмножують насінням, діленням кущів або коренів і клубнямі.Семена бажано садити або на ділянці відразу після збору, або наприкінці осені в затінені ящики. Сіянці пікірують після появи одного або двох лісточков.Кусти і коріння чотирьох-або п'ятирічного "віку" ділять навесні або осенью.Клубні висаджують в грунт восени або ранньою весною відразу після танення снігу на глибину 5 см. Перед посадкою їх добу вимочують у теплій воді і 3-4 дня зберігають в сирому піску або моху.
2
Все анемони слід висаджувати у вологу, пухку і легку грунт. Варто змішувати лиственную землю з торфом, раз на рік додаючи органічні підгодівлі. Анемони , особливо распускающиеся восени, добре ростуть в півтіні. Більшість вітрогонок не любить цвісти серед кущів. Анемони погано реагують на пересадки з місця на місце.
3
Низькі сорти вітрогонок висаджують біля садових доріжок. Анемони корончатая і Апеннінському ростуть окремої клумбою-куртинки. Анемони дубравная і ніжна поєднуються з цибулинними квітами. Високу анемону японську саджають окремими масивами під деревами, однак в змішаних посадках вона уживається з півоніями, флоксами та іншими багаторічними рослинами і декоративними злаками. Анемону блакитну, дібровну, алтайську і лютічная застосовують для групових посадок і в підліску близько доріжок.
Зверніть увагу
Більшість вітрогонок цвітуть ранньою весною. З квіток анемона, особливо світлих, виходять ефектні букети.
Корисна порада
Найбільш небезпечно поразка анемона листової нематодою. На листках вітрогонок з'являються коричнево-жовті, потстепенно темнеющие плями. При розвитку захворювання рослина гине. В цьому випадку краще знищити хворі анемони, замінити грунт і посадити на цій ділянці інші квіти.