Як зшити сарафан. Як вставити блискавку в сарафан.

Перш ніж шити сарафан , визначитеся з моделлю, кольором і довжиною майбутнього виробу. Ідеальний варіант - намалювати його ескіз і завантажити готову викрійку схожою моделі. при цій підготовчій роботі ви зможете оцінити складність шиття і необхідну кількість тканини. Представлений нижче варіант передбачає мінімум роботи і максимум тканини.
Інструкція
1
Викроїте з тканини кілька деталей. По-перше, дві півтора-або двометрові смуги - з них ви оформите ліф сукні. Далі чотири півкола з вирізаним центром (при суміщенні виріз відповідатиме обхвату вашої талії, а радіус - довжині ніг), які послужать спідницею сарафан а і дві деталі пояса (довжина кожної деталі по обхвату талії, ширина 3- 4 см.). Кожна деталь викроюється з урахуванням припусків на шви.
2
Підігніть і обробіть краю деталей (крім пояса) оверлоком. Деталі пояса покладіть одну на іншу особою всередину, прошийте по двом вузьким сторонам і одним широким. Виверніть пояс.
3
Пришийте спідницю до пояса, підігнувши його краю і трохи втопивши талію в поясі. Слідкуйте, щоб краї поясу та спідниці збігалися. У бічній або задній шов перед остаточною рядком вставте блискавку.
4
Пришийте краю смуг ліфа до передньої частини спідниці симетрично, при необхідності прісборьте. Сарафан готовий. Цю модель можна назвати сарафан ом-конструктором, бо, піднімаючи або опускаючи лінію талії, ви можете регулювати довжину спідниці, а довгі смуги ліфа можна складати, перекручувати та зав'язувати безліччю різних способів, аби вистачило фантазії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6l-Uux_hk2s
Спекотного літа зовсім не хочеться надягати на себе одяг зі складним кроєм і безліччю декоративних деталей. Сучасні модні тенденції більший акцент роблять на красу натуральної тканини і простоту крою. Сарафан - традиційно літній одяг, його вільний крій передбачає використання легких тканин, прикрашених яскравими великими візерунками або малюнками. Його можна доповнити поясом або ременем, що дозволяє підкреслити тонку талію і струнку фігуру.
Вам знадобиться
  • Тканина - ситець, батист, сатин - 2,5 метра при ширині 90 см
  • Лист паперу для викрійок
Інструкція
1
Виміряйте ширину спини і грудей. Перенесіть викрійку верхній частині сарафана на папір з урахуванням цих параметрів і виріжте з матеріалу по дві деталі А, В і С. Це буде кокетка і лямки вашого майбутнього сарафана.
2
Викройте дві трапеції висотою 1 метр. Довжина нижньої основи - 90 см, верхнє підстава у трапецій зробіть різним. Для заднього полотнища сарафана воно має бути рівним ширині спини плюс 2 см, а для переднього - половині обхвату грудей плюс 6 см. Не забудьте додати по 1 см з усіх боків викрійок на шви.
3
Прострочіть верх заднього полотнища сарафана довгим стібком і прісборьте його по ширині кокетки. Складіть обидві деталі спинки кокетки (деталь А) виворітного стороною назовні, вкладіть між ними заднє полотнище сарафана і прострочіть, відступивши на ширину шва.
4
В передньому полотнище зробіть пару-трійку великих защипов з кожного боку, відступивши від середини деталі В на 5 см. Відрегулюйте їх глибину, щоб ширина верхньої частини переднього полотнища збіглася з шириною нижнього краю передньої кокетки. Складіть обидві деталі передньої кокетки (деталь В) виворітного стороною назовні, вкладіть між ними переднє полотнище сарафана і прострочіть, відступивши на ширину шва.
5
отгладьте кокетку і пришиті полотнища передньої і задньої частин сарафана, отстрочите шви по лицьовій частині кокетки відступаючи на 0,1 см.
6
Стачайте бокові шви, починаючи від верху сарафана, пропрасуйте їх і вирівняйте по довжині. Підшийте поділ, відступивши на 2 см. Складіть деталь С навпіл, довгі краї подверніте всередину і відстрочити деталь по довгій стороні з двох сторін.
7
Верхні частини передньої і задньої кокетки промітати вручну крупним стібком, підвернувши краю деталей А і В всередину. Намітьте місця розташування і відрегулюйте довжину лямок сарафана. Вкладіть їх між деталями задньої і передньої частини кокетки, злегка підпорів шов, зроблений вручну. Закріпіть їх наміткою і потім отстрочите верхній шов, відступивши на 0,1 см від краю.
Зверніть увагу
Викрійка - довгий сарафан. Зшити річний сарафан. Саме таку мету ставлять для себе мільйони жінок в Росії на початку кожного літа. Ми допомагаємо Вам з цією справою і викладаємо для безкоштовного скачування викрійку сарафана. Це одна з величезного числа викрійок сарафанів на нашому сайті, яка розміщена для безкоштовного скачування.
Корисна порада
Викрійки суконь. Літній трикотажне плаття (сарафан) ампір для повних великого розміру із зав'язками та вузькими бейки. Довгий літній сарафан найкраще шити з шифону з великим квітковим малюнком. Шифон - просвічується матеріал і, ймовірно, не всім зручно носити такий одяг, але вихід є. Зшийте спіднє по нашій викрійці і проблема вирішиться.