Як досягти осикою талії.

Осина талія виглядає дуже жіночно. Деяким представницям прекрасної статі пощастило від природи і їм нічого не потрібно робити, щоб зберігати елегантність своєї фігури. Але більшості жінок доводиться боротися за кожен сантиметр в окружності живота, щоб сформувати талію.
Інструкція
1
Дивлячись на картини минулих років, залишається лише дивуватися стрункості і підтягнутості шляхетних дам, вже їх-то талії , окрім як осикою, і не назвеш. Але не варто заздрити, талії у цих жінок були звичайнісінькими, а ефект стрункості досягався виключно за рахунок корсета, стягивающего внутрішні органи і наносящего їм серйозної шкоди.
2
Щоб отримати струнку талію сьогодні, скористайтеся краще природним корсетом, роль якого з успіхом можуть зіграти добре натреновані м'язи живота. При цьому зовсім не обов'язково виснажувати себе на тренажерах, звичайних вправ протягом 10-15 хвилин двічі на тиждень цілком вистачить, щоб зміцнити мускулатуру.
3
Ляжте на підлогу спиною вниз. Зігніть руки, заведіть їх за голову, підніміть ноги вгору, зігніть їх в колінах, ікри повинні бути паралельні підлозі. Піднімаючи верхню частину тіла спробуйте дістати лівим ліктем праве коліно, затримайтеся в цьому положенні, наскільки це у вас вийде, повільно поверніться у вихідне положення.
4
Повторіть вправу для правої руки і лівого коліна. Зробіть близько 10 підходів для кожної сторони тіла.
5
Але укріплені м'язи навряд чи допоможуть домогтися тонкої талії , якщо вони будуть покриті шаром жиру. Почніть худнути, і в поєднанні з тренуваннями скинуті кілограми відразу ж відіб'ються на стані талії .
6
Однак осина талія не буде такою ефектною, якщо ви не навчитеся підкреслювати її відповідним одягом. Носіть приталені речі, але стежте, щоб ті не були занадто вузькими. Широкі пояси теж привертають увагу до талії . Це може здатися дивним, але акцент на талію зміщують і рукава довжиною в?. Вони притягують в до себе погляд, закінчуючись на рівні пояса.
Корисна порада
Непоганого ефекту при формуванні талії можна досягти за допомогою комплексу вправ Пілатес.
Виражена осина талія - справжня окраса жіночої фігури, предмет захоплення чоловіків і заздрості подруг. Але як же часто замість цього фігуру «прикрашають» валики жиру. Чи можна повернути колишню стрункість і привабливість і зробити талію осикою?
Інструкція
1
Не переїдайте. Здорове помірне харчування - одна з найважливіших умов для осикою талії. Не обов'язково сидіти на дієті, просто трохи перегляньте своє меню. Фрукти і овочі, риба і нежирне м'ясо повинні стати частими гостями на вашому столі. Пийте більше води, це очищає організм від шлаків і сприяє похуденію.Золотое правило худнуть «не їсти після шести» також допоможе зробити талію осикою. Не варто слідувати йому занадто буквально, цілком достатньо не їсти за три години до сну.
2
Влаштовуйте розвантажувальні дні. Один такий день на тиждень не порушить обмін речовин, але дозволить наблизити вашу талію до ідеалу. Вибирайте те, що вам ближче: овочеві, фруктові або кисломолочні дні. Загальне правило для розвантажування - не менше шести прийомів їжі, через кожні три години. Не забувайте пити воду - в такий день це не тільки корисно, а й просто необхідно.
3
Займайтеся спеціально підібраними вправами для зміцнення м'язів живота: - ляжте на спину, заведіть руки за голову, ноги підніміть вгору. Напружуючи м'язи живота, підніміть голову і плечі, опустіть ноги, але не до кінця. Повторіть. Виконайте три підходи по десять повторень; - ляжте на спину, зігніть в колінах ноги, руки заведіть за голову. Піднімайте тіло, відриваючи лопатки від підлоги. Затримайтеся у верхній точці кілька секунд, напружуючи при цьому м'язи живота, поверніться у вихідне положення. Зробіть три підходи по десять повторень; - лежачи на спині, покладіть ліву ногу на коліно правої, праву руку заведіть за голову, ліву покладіть перпендикулярно тулубу. Піднімайте корпус, намагаючись торкнутися ліктем правої руки коліна лівої ноги, при цьому втягуйте живіт. Повторіть вправу для іншої руки. Виконайте три підходи по десять повторень; - встаньте рівно, підніміть руки вгору, напружте м'язи живота. У цьому положенні нахиляйтеся в сторони. Зробіть по двадцять нахилів в кожну сторону, поступово збільшуючи кількість повторень до сорока; - сидячи на стільці, втягніть живіт, максимально напружуючи м'язи. Затримайтеся в цьому положенні на тридцять секунд, розслабтеся. Повторіть вправу п'ять разів; - займайтеся гімнастикою для м'язів живота три рази на тиждень, дуже скоро ви зможете зробити свою талію осикою.
4
Робіть самомасаж області живота з застосуванням тонізуючих кремів або масляних складів. Легкими круговими рухами, обов'язково за годинниковою стрілкою, масажуйте шкіру. Це дозволить їй залишатися пружною і еластичною, прискорить схуднення саме в цій зоне.Для такого масажу підійде будь антицелюлітний або зміцнювальний крем для тіла. Можна його приготувати і самостійно. Ретельно перемішайте рівні частини оливкової олії і меду з дрібкою меленого червоного перцю. Не використовуйте цей склад при алергічних реакціях на мед або дуже чутливій шкірі.
Корисна порада
Займайтеся «невидимої гімнастикою». Будь-коли і будь-де ви можете напружувати і розслабляти м'язи живота. Повторюючи цю вправу кілька разів протягом дня, ви зможете без зайвих зусиль зробити талію осикою.