Як встановити петлі на двері.

Установка петель на двері дуже важливий і серйозний етап в монтуванні самої двері . Від того наскільки правильно вони будуть встановлені залежить її надійне функціонування. Якщо ви встановлюєте дороге виріб і не впевнені що зможете справити самостійний монтаж, то краще до цього залучити фахівців в даній області.
Вам знадобиться
  • -петлі
  • -дрель
  • анкерні болти
  • -Декоративні пробки
  • -стамеска або фреза
  • -Малярні скотч
Інструкція
1
Перед тим як затіяти установку двері придбайте петлі. Вони бувають виготовлені з різного матеріалу і можуть мати різну конструкцію. Визначтеся, яку саме конструкцію ви хочете встановити на свої двері . Завертні петлі складаються з двох циліндрів встановлюються на легкі двері , якими є міжкімнатні. Навісні - призначені для більш важких конструкцій, але це залежить від їх розміру і металу, з якого вони виготовлені. Самий хороший матеріал для виготовлення петель - сталь. Ці петлі практично не ламаються і не стираються, тобто є вічними.
2
Перед установкою петель зробіть улоговину в коробці. Робити її необхідно фрезою або стамескою і в точній відповідності з товщиною петлі.
3
Встановіть двері в коробку. Проведіть точну розмітку місця прикручування шурупів, вставивши петлеву стійку між дверима і коробкою.
4
Свердлити отвори для прикручування петель потрібно за допомогою свердла. Якщо шурупи вкручувати в НЕ просвердлену розмітку, то дерево може дати тріщини. Якщо ваші двері виготовлені з дорогих порід деревини, перш ніж свердлити отвори і прикручувати шурупи проклейте місця монтажу молярним скотчем.
5
Виробляти безпосереднє прикручування петель потрібно на анкерні болти, які дозволяють регулювати вертикаль і закриваються декоративними пробками.