Як будувати магазин. расчитать будівництво магазину.

Прийнявши рішення про будівництво нового магазина , ви, безсумнівно, захочете, щоб він відповідав найсучаснішим вимогам. Сьогодні існують технології будівництва комерційних споруд, що поєднують в собі якість, зручність і економічну вигоду.
Вам знадобиться
  • Проект споруди, легкі сталеві металоконструкції
Інструкція
1
Для власника при виборі типу споруди під магазин в першу чергу важливі такі особливості, як швидкість зведення споруди, низькі витрати на будівництво, невисока вартість закладки фундаменту. Бажано, щоб з роботою по зведенню споруди могла впоратися бригада будівельників з п'яти-шести чоловік.
2
Такі можливості надає технологія будівництва магазина з легких сталевих металоконструкцій. Основний будівельний матеріал, що використовується в даній технології - профіль, що володіє властивостями, що дозволяють йому конкурувати з традиційними будматеріалами.
3
Споруда магазина , в принципі, можлива на будь-якому грунті. Якщо ви вже маєте в своєму розпорядженні місцем для будівництва магазина , то проблем із зведенням фундаменту у вас не буде. Споруда з легкого оцинкованого металу вимагає фундаменту мілкого закладання. Такий фундамент допоможе вам заощадити до половини вартості в порівнянні з традиційними типами фундаментів.
4
Збірка металевих конструкцій, як правило, ведеться на заводі-виробнику, після чого конструкції в готовому вигляді доставляються на майданчик, підготовлену під будівництво магазина .
5
Монтаж конструкцій за даною технологією можна вести в будь-який час року. Застосовуваний профіль стійкий до корозії, оскільки покритий цинком. Немає необхідності в проведенні на будівельному майданчику зварювальних робіт. Відпадає необхідність у важкій техніці, адже конструкції досить легкі. Таким чином, з'являється можливість заощадити на оренді техніки і на утриманні великої бригади будівельників.
6
Конкретний проект магазина ви можете вибрати на ваш смак у відповідному каталозі або замовити на свій розсуд. Виконаний з міцної сталі і якісних матеріалів магазин може служити вам довгі роки, він не вимагає складної і дорогої експлуатації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RLPLVzkegoo