Як зшити сумку своїми руками.

Сумка - незамінний помічник для будь-яких подорожей, від походу в магазин за хлібом до поїздки в інший кінець країни. Залежно від обставин і дальності подорожі сумка може бути більше або менше, простіше або витонченіше. Повсякденну річну сумку можна зшити в техніці клаптикового шиття із залишків тканини від інших виробів.
Інструкція
1
Накресліть ескіз сумки. Нехай вона буде мати форму паралелепіпеда. Бічні площини будуть прямокутниками довжиною 10 квадратів, шириною 5. Кожен квадрат має сторону 5 см. Решта грані розрахуйте за своїм розсудом. Ручками служитимуть два ланцюги, довжина кожної вдвічі більше відстані від лівого стегна до правого плеча. Застібати будемо на блискавку у верхній площині. Малюнок сумочки складіть на свій розсуд і з урахуванням наявної тканини.
2
Розріжте тканину на квадратики. Їх має бути вдвічі більше, ніж потрібно. Сторона кожного квадратика має бути розширена в обидва боки на 1 см. - Це припуск на шви. Такі ж квадратики наріжте на синтепоні, який послужить прокладкою.
3
Складіть однакові квадрати парами один на одного, обличчям один до одного. Зверху покладіть квадрат із синтепону. Прострочіть три сторони квадрата і виверніть, щоб синтепон опинився всередині. Підігніть краю четвертого боку і прошийте її. Так само обробіть інші квадрати, крім тих, в які вошьете блискавку. Їх прошийте з одного боку повністю, а з двох до середини. Останню сторону взагалі не прошивати.
4
Сшейте квадратики між собою, щоб вийшли п'ять площин сумочки. В шосту, верхню, ушийте блискавку, підігнувши краю найближчих до неї квадратиків. Доопрацювати площину, щоб все квадратики були такими ж рівними, як на інших площинах.
5
Поєднайте грані з вивороту і сострочіть швом «через край». Виверніть назад. Пришийте до верхніх кутів сумочки крайні ланки ланцюжка. У вас вийшла сумочка з одним відділенням для літніх прогулянок.