Як налаштувати синтезатор. nastroyka sintezatora.

Синтезатор - електронний клавішний музичний інструмент, побудований за принципом фортепіано, тобто що має рівномірно темперований (налаштовану) клавіатуру. Тому сама клавіатура в налаштуванні не потребує, на відміну від струнних або духових інструментів. У поняття настройки синтезатора входить підбір семплів для конкретного треку, розбиття клавіатури на дві або більше зони, що грають в певному ладі, і т.д.
Інструкція
1
Перед налаштуванням синтезатора ввімкніть. Спочатку підключіть до електромережі блок живлення, потім кабель до відключеною (!) Доріжці микшерского пульта з побаченим до мінімуму звуком. Перед натисненням кнопки включення на синтезаторі переконайтеся, що і його гучність зведена до мінімуму. Налаштування гучності відбувається тільки після включення, щоб і синтезатор, і микшерский пульт прослужили якомога довше.
2
Після настройки гучності займіться налаштуванням семплів. Для цього натисніть кнопку "Voice" ("Tone") і, орієнтуючись по номерам тембрів, зазначеним над клавішами, наберіть на клавіатурі число потрібного інструменту. Числа і набори інструментів змінюються залежно від моделей і марок, тому орієнтуйтеся по інструкції і інтуїції.
3
Налаштуйте ефекти: відлуння, реверберація, тремоло і так далі. Розташування кнопок, відповідальних за ефекти, теж залежить від моделі, але найчастіше вони розташовуються поруч із клавішами-цифрами. Налаштуйте темп тремоляція і луни.
4
Налаштування режиму виконання увазі використання додаткового тону одночасно з основним (при натисканні однієї клавіші звучать одночасно два інструменти), розбиття ("Split" - по-англійськи «роздвоєння») клавіатури на дві і більше зони, в якій грає в відокремленому режимі певний інструмент, режим автоаккомпанемента дозволяє після натискання акорду запускати майже повноцінні аранжування з попередньо встановлених ритмів і акомпанементів або створювати свої власні. Режим «сингл» включається за замовчуванням і використовує тільки один семпл. Виберіть режим в відповідності зі своїми цілями.
5
У більшості випадків кожен клавішник, перш ніж налаштовувати синтезатор, вивчає інструмент дослідним шляхом, та інструкція не завжди стає хорошим помічником. Після придбання інструменту почніть експериментувати з ним, натискайте всі клавіші і кнопки, крутите всі важелі і запам'ятовуйте результати. Згодом будь випадково отриманий ефект можна використовувати цілеспрямовано в тій чи іншій композиції.