Як включити опцію.

Включення опцій в більшості додатків зазвичай відбувається за допомогою однотипних дій. Наприклад, в облікових записах користувачів сервісів миттєвих повідомлень ICQ або Qip можна проводити налаштування і включати опції ідентичними діями. Так для зручності користувачів можна встановити опцію передачі файлів по мережі через пряме з'єднання. Хоча зазвичай рекомендується в цілях безпеки передавати файли через проксі-сервер миттєвих повідомлень. Налаштування корисних опцій слід виконувати, тільки точно знаючи, для чого вони призначені.
Інструкція
1
Запустіть програму ICQ або Qip і завантажте свій обліковий запис. На екрані з'явиться вікно сервісу миттєвих повідомлень. В основній панелі меню даної програми клацніть мишкою по значку налаштувань роботи додатку.
2
В результаті у вас запуститься вікно «Налаштування», де розташовані всі змінювані режими функціонування програми. З лівого боку вікна є набір вкладок. При натисканні на них справа відображаються відповідні настроюються параметри.
3
Виберіть вкладку «Облікові записи». Праворуч будуть представлені всі зареєстровані облікові записи на ваше ім'я. Виберіть обліковий запис для обміну повідомленнями від сервісу Qip та натисніть поруч з нею кнопку «Налаштувати».
4
В з'явився новому вікні аналогічної форми відкрийте вкладку «Додатково». Праворуч у віконці відобразиться інформація, в тому числі, про способи передачі файлів. В розділі «Передача файлів» знаходяться декілька елементів-прапорців для вибору потрібної дії. Поставте прапорець навпроти елемента, дозволяючого передачу файлів за допомогою прямого з'єднання користувачів. Зніміть решта прапорці даної групи.
5
По завершенні всіх установок натисніть кнопку «Застосувати» у вікні налаштувань облікових записів і далі клікніть кнопку «Ок» для виходу з режиму. Потім також натисніть «Ок» у вікні загальних установок програми. Опція відправки файлів напряму буде включена.
Найрізноманітніші способи виходу в інтернет пропонує своїм абонентам оператор мобільного зв'язку «Мегафон». Інтернет з телефону і комп'ютера; всілякі опції для збільшення швидкості і безлімітні пакети ... При такому різноманітті можливостей багато клієнтів, виходячи у Всесвітню павутину, не замислюються про те, як відключити послугу, коли вона їм вже не знадобиться. Однак відключитися не складніше, ніж підключитися!
Вам знадобиться
  • Телефон, підключений до мережі "Мегафон"
Інструкція
1
Для того щоб відмовитися від раніше обраної послуги, не треба їхати в офіс компанії «Мегафон». Не буде потрібно нічого, окрім мобільного телефону. Безлімітний інтернет для телефону передбачає цілодобовий доступ в глобальну мережу без заборон по швидкості (до досягнення обсягу трафіку 30 Мб на добу). Щоб перестати користуватися інтернетом з мобільного телефону, необхідно набрати команду * 527 * 0 #.
2
У «Мегафона» є й пакети безлімітного інтернету для комп'ютера. Підключити обраний пакет можна через «Сервіс-Гід» - систему самообслуговування на офіційному сайті «Мегафона», за допомогою голосового автоінформатора, відправивши СМС або набравши коротку команду на своєму мобільному телефоні. Для відключення кожного з пакетів також передбачається своя команда: «Базовий безлімітний Інтернет» - * 236 * 1 * 0 #; «Практичний безлімітний Інтернет» - * 236 * 5 * 0 #; «Оптимальний безлімітний Інтернет» - * 236 * 2 * 0 #; «Прогресивний безлімітний Інтернет» - * 236 * 3 * 0 #; «Максимальний безлімітний Інтернет» - * 236 * 4 * 0 #.
3
Користувачі безлімітного інтернету від «Мегафона», незалежно, звідки вони виходять в глобальну мережу, часто користуються опцією «Продовж швидкість», яка дозволяє відновити первинну швидкість відповідно для необмеженого доступу на місяць з часу підключення згідно з визначеним обсягом трафіку . Підключити або відключити опцію можна на офіційному сайті мобільного оператора, відправивши смс-повідомлення на номер 000105906 або набравши на своєму мобільному команду * 752. Також підключити і відключити опцію «Продовж швидкість!» Допоможуть працівники офісів продажів і обслуговування «Мегафон» або фахівці абонентської служби компанії.
Зверніть увагу
При відключенні тарифного модифікатора, що забезпечував безлімітний доступ в інтернет, пакет «Продовж швидкість» також автоматично відключається. Невитрачений трафік повернуто не буде, гроші за підключення нереалізованих пакетів (якщо було підключено відразу декілька) - теж.