Як прикрасити меблі самому. прикрасити стіл трафаретом.

Якщо ви любите творити щось своїми руками, облаштувати ваш інтер'єр ви з легкістю можете самостійно. І при цьому вам не знадобиться витрачати багато грошей на створення кімнати своєї мрії. Правда, потрібно ваша фантазія і старанність.
Інструкція
1
В даний час в магазинах представлена величезна кількість товарів для рукоділля. Вони-то й будуть помічниками при створенні краси для вашої мебелі.Рассмотрім кілька ідей як можна прикрасити різні предмети інтерьера.Чаще всього зміни підлягають стільці, дивани, комоди, шафи, столики.
2
Дивани найпростіше прикрасити лише змінивши або додавши незвичайні подушки, які можна самостійно зшити або зв'язати. Можна також замінити оббивку дивана, але це вже вимагає навичок шиття. Гарною прикрасою дивана буде просто змінити або зробити йому накидку. Дуже ефектно виглядатиме накидка в техніці клаптикового шиття.
3
Стільці, табуретки тощо можна прикрасити за допомогою накидки (чохла), що потребують наявності швейної машини і навичок шиття. При можливості витратити деяку кількість грошей, можна змінити стільцю ніжки. В магазинах пропонується великий вибір різної фурнітури. Так що вибрати є з чого. При цьому ваш стілець буде скоєно по-іншому виглядати в інтер'єрі. Можна прикрасити наявні у стільця ніжки в техніці декупажу. Або за допомогою спеціальних фарб задекорувати їх під старовину. Те ж саме можна зробити і з сидінням, якщо воно виконано з твердих матеріалів: дерева, ДСП і пр.
4
Для комодів і шаф найпоширенішим способом прикраси є нанесення малюнка за допомогою фарб, трафарету. А також використання техніки декупажу. Малюнки вибирати можна будь-які, які підходять під колір інтер'єру і ваш смак.
5
Для столу кращою прикрасою буде скатертину, яку можна пов'язати, зшити або вишити. Також прикрасять стіл невеликі серветки. Ще одна поширена техніка для зміни виду столу - ламінування. Для цього буде потрібно шпон, спеціальний клей і праска. Техніка абсолютно не складне. Спочатку наносять клей на поверхню стола і шпон. Дають висохнути. Потім наносять клей ще раз, з'єднують поверхні і через папір пропрасовують праскою. Після остуджують, проглажівая шпон бруском. Краю стола можна задекорувати спеціальним куточком.
6
У вашій квартирі також можна оформити дзеркало. При чому є кілька варіантів оформлення: нанести малюнок по краях дзеркала, в його куточках через трафарет, або в довільній формі. А також дуже гарною прикрасою дзеркалу служитиме рамка: широка, вузька, золота, кольорова - все залежить від вашого інтер'єру і фантазії.
7
Ну і найпростішим способом прикраси меблів буде наклеювання різних камінчиків, черепашок, малюнків куди завгодно. Головне - це ваша фантазія. Не бійтеся експериментувати і ваш інтер'єр заграє новими фарбами!