Як перевірити якість норкових шуб. Де купити норкову шубу.

Норкові шуби не тільки самі зносостійкі, але і самі «статусні». Кожна прекрасна особа мріє про шубу з цього прекрасного хутра. Для того щоб вона служила вам довгі роки, необхідно вибрати якісну шубу.
Інструкція
1
Де купувати? Ні в якому разі не купуйте шубу на ринку. По-перше, у метушні жвавій торгівлі і при недостатньому освітленні не завжди вдасться перевірити якість хутряного вироби, а по-друге, купивши шубу в магазині, ви отримуєте гарантію і, якщо вам щось не сподобається, при наявності товарного чека, зможете повернути її протягом 1 року.Також знавці рекомендують купувати шуби в Туреччині і Греції. Ці країни є своєрідним еталоном з вироблення хутра. Тут можна купити шубу прямо на фабриці і отримати докладну консультацію про якість хутра, його вичинці й необхідному догляду. Купуючи шуби в цих країнах, ви можете неабияк заощадити, так як більше половини їх вартості в Росії становить торговельна націнка.
2
Якість шкуркі.Для того щоб перевірити якість хутра - проведіть по ньому рукою. Хутро норки на вигляд трохи жорсткий, але на дотик м'який, навіть якщо «гладити його проти шерсті». На швах хутро має бути таким же м'яким і струмливим, як і в центрі шкурки, не ламатися, чи не сипатися. Шуба повинна бути з «зимового» хутра - з товстим підшерстям, який добре помітний навіть неозброєним поглядом. Якщо хутро пофарбований, і ви хочете перевірити якість забарвлення, візьміть білу серветку або носову хустку і стисніть їм хутро - хустку повинен залишитися белим.Обратіте увагу на виворіт шуби . Хороші виробники не соромляться її продемонструвати - поділ не повинен бути пришитий до кінця, даючи можливість оцінити зворотну сторону шкурки. Вона повинна бути білою, ні в якому разі не жовтою. Жовтизна показує старість хутра. Такий виріб прослужить не більше року - буде ламатися на морозі.
3
Якість швов.Некачественним кроєм і шиттям можна зіпсувати навіть хороші шкурки. Струсіть шубу - вона не повинна «гриміти», хутро має бархатисто шарудіти, якщо чуєте тріск або відчуваєте тяжкість - від такої шуби необхідно відмовитися. Як вже говорилося вище, підкладка хорошою шуби НЕ пришита до подолу, таким чином, ви можете оцінити не тільки якість міздрі - оборотної сторони шкурки, а й якість швів. Вони повинні бути паралельними, з однаковим відступом від краю на всій довжині. Не пошкодуйте часу, перевірте кожен шов.Прі виготовленні шуб хутро розтягують. Найчастіше його розтягують занадто сильно - в цілях економії. Така шуба не буде гріти взимку і прослужить вкрай недовго. Запитайте у продавця, яка кількість шкурок було витрачено на шубу. Як правило, на шубу середньої довжини до коліна йде близько 20-24 шкурок. Якщо продавець не володіє даною інформацією, подивіться на хутро - при сильному розтягуванні він рідшає, а зворотний бік шкурки суха і ламка на ощупь.Главное, при виборі шуби не поспішати і не покладатися на інтуїцію, а добре все перевірити.