Як зробити прозорим меню пуск. Як зробити в меню пуск Яку небудь картинку.

Давно всім звичний вид основних елементів операційної системи іноді має сенс якось оновити. Як можна уявити в новому і незвичному поданні вже набридле меню кнопки «Пуск»? Картинки і колір фону - пройдений варіант, а от зробити меню прозорим - вельми приваблива думка. Для цих цілей розроблено окрему утиліта під назвою TransTaskbar. Причому з її допомогою користувач може не тільки встановити прозорість меню , але і змінювати ступінь прозорості по своєму смаку. І всі ці оновлення здійснюються одним рухом миші.
Вам знадобиться
  • безкоштовно поширювана утиліта TransTaskbar
Інструкція
1
Завантажте безкоштовно поширювану утиліту TransTaskbar і запустіть її на виконання. Ви виведіть на екрані вікно, в якому відображається поширений вид меню кнопки «Пуск». Саме дана картинка допоможе вам орієнтуватися на ступінь бажаної прозорості для вашого меню .
2
У самому низу вікна розташовані керуючі елементи. Це, насамперед, бігунок з показником встановлюваного значення прозорості. Поруч з ним знаходяться кнопки «Apply» і «Cancel» - для збереження чи скасування проведених змін у вашій системі.
3
За допомогою курсору миші переміщайте повзунок, змінюючи тим самим прозорість всього вікна. Зафіксуйте повзунок в тому положенні, при якому прозорість вікна досягне необхідної вам ступеня.
4
Для збереження проведених налаштувань для вашого меню кнопки «Пуск» натисніть у вікні кнопку «Apply». Відкрийте кнопку «Пуск» в панелі завдань вашого комп'ютера і перевірте зроблені в ньому зміни. Тепер ваше меню кнопки «Пуск» стало прозорим.
Корисна порада
При отриманні недостатньої або, навпаки, надлишкової ступеня прозорості для меню кнопки «Пуск» її можна поміняти. Знову в вікні утиліти TransTaskbar змініть положення повзунка елемента відповідно бажаному виду. Збережіть настройки за допомогою кнопки «Apply» і перевірте ще раз своє меню.