Як зшити тапки.

Про необхідність домашнього взуття розповідати навряд чи варто, її значення в нашому повсякденному житті важко переоцінити. Як буває приємно надіти улюблені тапочки після ванни! При їх купівлі головним критерієм є зручність, а ось на зовнішній вигляд рідко звертають увагу: адже домашнє взуття тільки для будинку. Саме тому їх можна зшити в домашніх умовах і без особливих фінансових затрат.
Вам знадобиться
  • - драп, щільний вельвет або шкіра
  • - клей (наприклад, Момент)
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Переваги такого рукоділля: економія грошей і можливість зшити таку річ, яка вам потрібна. Все подальше залежить лише від ваших уподобань та фантазії. Найпростіші тапочки може зшити кожен. Матеріал підійде самий нехитрий і, можливо, давно припадає пилом у вас на антресолях. Для верхньої частини викрійки потрібен драп, щільний вельвет або шкіра. Можна застосовувати і більш тонкі матеріали: їх просто потрібно скласти в кілька шарів і ретельно прострочити для щільності.
2
Нижню частину (підошву) краще виготовити з шкіри від старих сумок або чобіт. Якщо хочете, в тапочки можна вкласти устілку з повсті, драпу. Деталей викроюється всього дві: деталь верху і деталь низу (підошва), при крої враховується індивідуальний розмір ноги.
3
Вирізаємо деталі за викрійками з обраного матеріалу. Спочатку обробляємо деталь верху (вона є півколом), для краси її можна оформити стильною пухнастою бахромою. Далі - деталь низу, вирізаємо підошву і приклеюємо сильним клеєм (типу «Момент»), щоб зшивати було зручніше.
4
Тепер з'єднуємо деталі верху і низу. Для прикраси можна зробити шов шкірою або товстої ниткою, шнурком. Другий тапок виготовляється за тим же принципом, але не забудьте, що при крої всі деталі повинні дзеркально відбитися щодо першого набору.
5
Ось і готові домашні тапочки, без будь-яких затрат. Для того щоб їх прикрасити, можна зробити вишивку гладдю, нашивку, приклеїти термонаклейка. Це вже справа смаку. Головне, щоб у вас вийшли такі тапочки, які приємно носити. Пам'ятайте і про те, що така невигадлива «саморобка» - відмінний (хоча і несерйозний) подарунок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ImAgOG0XYsA