Пуховик: Як і чим випрати виріб.

Пуховик - це найпопулярніша зимова верхній одяг. Практично немає людини, яка б не випробував на собі всі його принади та зручності - легкість, теплота, зручність, широкий асортимент кольорів і моделей.

Щоб пуховик довго носився і мав при цьому хороший вид, за ним потрібно правильно доглядати - зберігати в розправленому вигляді з циркуляцією повітря. Пух - це органічна речовина, яка може згнити, якщо вологий пуховик закинути в зім'ятому вигляді в шафу. Крім того, при такому зверненні пух зім'ято, і теплоізоляційні властивості куртки будуть нарушени.Стірать пуховик рекомендується якомога рідше. Але якщо вже і виникла така необхідність, то бажано здати його в хімчистку для повного дотримання всієї технології чистки пуху. Однак і в домашніх умовах пуховик можна привести в належний вигляд. Маленькі плями на куртці застіривать мильним розчином і промиваються теплою водою, а ось якщо забруднення дуже помітне, то прання не уникнути.

Як правильно прати пуховик

Правильно прати пуховик не складно, важливо знати його особливості та дотримуватися нехитрих правил:

  1. Переться пуховик на делікатному режимі або ж вручну при температурі не вище 30-40 градусів.
  2. Не можна використовувати відбілюючі засоби, рекомендуються щадні рідкі засоби для прання. Бажано використовувати спеціальні засоби для пуху.
  3. Полоскати треба 2 або 3 рази, щоб добре промити пух, тоді на куртка не буде жовтих розлучень.
  4. Сушиться пуховик в розправленому стані з періодичним струшуванням для хорошої циркуляції повітря. Струшування допоможе розосередитися вже висохлому пуху, що залишилися грудочки можна розім'яти руками.
  5. Гладити пуховик можна, можна отпарить на маленьких температурах.

Популярний рада при пранні пуховика - кинути в барабан 3-4 тенісних м'ячика. В процесі прання і віджимання м'ячі розбивають пух і не дають йому зім'ятим.