Як прикрасити стіну кухні.

Створюючи свій єдиний і неповторний інтер'єр кухні , хочеться привнести щось таке, що буде і корисно, і приємно. Насправді таких варіантів незліченна безліч, потрібно лише, як не банально, проявити фантазію і кмітливість. Отже, прикрасити стіну кухні можна так ...
Вам знадобиться
  • - кілька дерев'яних рейок однаковою довгі
  • - металеві вішалки
  • - наждачний папір
  • - акриловий лак
Інструкція
1
На кухні майже кожної господині обов'язково присутня безліч чайних чашок різної форми, кольору і розміру, що залишилися від колись купленого чайного сервізу. Вони то і стануть головними героями нашої фантазії. Крім цього, буде потрібно кілька дерев'яних рейок однаковою довгі, металеві вішалки на ваш розсуд, але обов'язково з довгими гачками, наждачний папір і акриловий лак.
2
Дерев'яні рейки (незгірш восьми) обробляємо наждачним папером, роблячи їх поверхню рівною і гладкою. При бажанні ці рейки можна прикрасити розписом масляних або акрилових фарб, і навіть несправедливо забутим випалюванням. Ці малюнки можуть бути найпростішими, на що вистачить вашого вміння.
3
Після цього покрийте їх двома шарами лаку, після чого дайте їм просохнути. З підготовлених таким чином рейок зберіть решітку у вигляді пересічних діагонально ліній. Тобто спочатку з потрібними вам розмірами викладіть нижній ряд похилих рейок, припустимо вправо. Поверх на такій же відстані один щодо одного укладаємо другий ряд, але вже з нахилом вліво. Місця стиків промажьте відповідним клеєм і дайте йому хорошенечко висохнути. В результаті у вас повинна вийти решітка з діагональними ромбами.
4
Після цього, в місцях з'єднання за допомогою акуратних саморізів закріпіть вішалки-гачки. Їх кількість повинна відповідати кількості підготовлених чайних чашок. Якщо ж ви підібрали гачки, які необхідно клеїти, то конструкція все одно не втратить своєї міцності, але приклеювати їх потрібно грунтовно.
5
На обраної для прикраси стіні потрібно вмонтувати два пластмасових дюбеля відповідно до розмірів вашої решітки. Тепер залишилося лише повісити на них грати, скласти гармонійну композицію з чайних чашок.
6
Ват такий простий і не дуже трудомісткий спосіб прикрасити стіну кухні допоможе вам створити свою «родзинку» і звільнити місце для інших предметів кухонного начиння.