Як прибрати запах поту з одягу. Як позбавити шкіряну куртку від запаху поту.

Все потіють. Це особливість людського організму охолоджуватися природним чином. На жаль, піт залишає не тільки сліди вологи на одягу, але і різкий неприємний запах. Причому запах поту не завжди вдається відіпрати звичайним пральним порошком. Для початку спробуйте вжити заходів для запобігання появи запаху поту. Антіперсперанти досить ефективно усувають цю маленьку неприємність. Але якщо одяг все-таки просочилася неприємним запахом, дотримуйтесь простих порад.
Вам знадобиться
  • Відро
  • Оцет
  • Сода
  • Лимонний сік
  • Пральний порошок
Інструкція
1
Наповніть відро теплою водою. Додайте 1 склянку оцту, перемішайте.
2
Покладіть одяг у відро і залиште відмокати на ніч.
3
Отожмите одяг. Повісьте її під прямі сонячні промені і дайте повністю висохнути.
4
Щоб видалити неприємний запах оцту, виперіть одяг звичайним пральним порошком з додаванням півсклянки харчової соди. Просушіть білизна на сонці.
5
Якщо запах поту все ще не пішов, повторіть процедуру. Дуже сильний запах поту можна усунути, полив нерозбавленим оцтом безпосередньо пахнуть місця. Навіть якщо запах оцту не вдалося відіпрати з першого разу, він повністю зникне після декількох полоскань.
6
Якщо запах поту не надто виражений, але все ж таки присутня, розведіть рівні частини лимонного соку і води і промокніть в розчин ті місця одягу, які сильно пахнуть. Потім виперіть одяг як зазвичай.
Корисна порада
Процедуру по усуненню запаху поту з одягу, можливо, доведеться повторювати більше одного разу. Не тріть одяг в області пахв грубою щіткою. Це не допоможе позбутися запаху, а в цих місцях вона стане виглядати ісшарканной і втратити свій колір.