Як видалити програму з кпк.

КПК - це кишеньковий персональний комп'ютер. На цей пристрій можна встановлювати всі види додатків, які ви встановлювали на персональний комп'ютер. До видів додатків, які можна встановити на КПК , можна віднести: програми, ігри, оновлення (прошивки). Для установки або видалення програми з вашого кишенькового комп'ютера потрібно спеціальна програма, дата-кабель (usb) і архів з програмою.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Active Sync.
Інструкція
1
Проведіть підключення кишенькового комп'ютера до персонального комп'ютера за допомогою дата-кабелю. Запустіть програму Microsoft Active Sync, яка йде в комплекті з вашим КПК . Якщо у вас такої програми не виявилося, її можна знайти в мережі інтернет і закачати на свій комп'ютер. У головному вікні програми відображається статус підключення кишенькового комп'ютера. Для установки з'єднання, натисніть кнопку «Синхронізація». Неактивна кнопка «Синхронізація» каже про вдалу синхронізації. Можна приступити до установки програми або до її видалення.
2
Відкрийте папку інсталяційний файл програми для вашого КПК . Запустіть файл подвійним натисканням лівої клавіші миші. У вікні, натисніть кнопку «Далі» (Next), потім кнопку «Запуск установки» (Start). Перед вами з'явиться вікно «Установка та видалення програм». В цей час на ваш КПК встановлюватиметься вбрання додаток. По завершенні установки програми на екрані КПК з'явиться повідомлення.
3
Щоб видалити програму з вашого кишенькового комп'ютера, необхідно натиснути меню «Пуск», вибрати розділ «Налаштування». Потім йде вкладка «Система» і пункт «Видалення програм». Тут можна вибрати програму, яка знаходиться в пам'яті, зі списку. Після вибору програми натисніть кнопку «Видалити», на запит про видалення програми дайте відповідь позитивно. Після її видалення вам залишиться закрити вікна «Видалення програм» і «Налаштування».
Як всім відомо, КПК без встановленого на ньому програмного забезпечення малокорисний, і всі його «фішки" не розкрити. А щоб встановити програмне забезпечення на ваш КПК, необхідно знати, що і куди «заливати». Все це досить легко, але далеко не кожен це знає.
Інструкція
1
Перший крок для подолання проблеми дуже прост.Для початку вам потрібно з'ясувати, який тип файлу ви скачали для свого КПК.Программное забезпечення для КПК може бути декількох видів: - Це може бути .exe файл, який автоматично устанавлівается.- Це може бути інсталяційний файл, який в свою чергу розпаковує програму прямо в корінь вашого КПК (.cab) .- Також це може бути і програма, яка не вимагає подальшої установки.
2
Якщо ви скачали розпакований на КПК файл установки (.cab), вам потрібно виконати наступне: - Скопіюйте з вашого персонального комп'ютера cab файл на КПК, в будь-який для вас зручний місце. (Якщо ви вже закачали файл на КПК, то крок цей ми, відповідно, пропускаємо.) - За допомогою будь-якого провідника або звичайного файлового менеджера відшукайте закачаний файл і запустіть його.- Якщо у вашому КПК є флеш-карта, то при виборі, куди буде встановлена програма, виберіть флеш-карту або пам'ять телефону, після чого натисніть кнопку «Встановити».
3
Якщо у вас пакет з програмою, яка встановлюється безпосередньо з вашого ПК, вам необхідно зробити наступні кроки: - Підключіть ваш КПК до комп'ютера і синхронізуйте його з ActiveSync.- Запустіть потрібний вам файл на вашому ПК, після чого дотримуйтесь покроковим інструкцій на вашому екрані. Наприкінці висвітиться віконце, яке повідомить вам про те, що необхідно встановити програму вже на КПК.
4
Якщо вам попалася програма, яка не вимагає установки, вам буде досить просто скопіювати її в папку на вашому КПК, і насолоджуватися її роботою.