Як поліпшити кровообіг в ногах.

Щоб уникнути таких неприємностей як судоми, варикозне розширення вен, порушення теплообміну кінцівок і багатьох інших проблем вам необхідно поліпшити кровообіг в ногах. Для цього ви повинні більше рухатися, виконувати вправи, стимулюючі кровотік, масажувати ваші ноги, робити ванночки і контрастний душ.
Інструкція
1
Не змушуйте свої ноги перебувати довго в одному положенні. При сидячій роботі вставайте кожну годину, щоб пройтися по кімнаті. Зробіть декілька присідань або стрибків. Поки сидите, тримаєте ноги в зручному положенні, опустивши стопи повністю на підлогу, ворушите пальцями ніг.
2
При тривалому навантаженні на ноги, наприклад, якщо вам доводиться довго перебувати на ногах, намагайтеся поперемінно знижувати навантаження на кожну ногу. Переступали з ноги на ногу, перекочуйтеся з п'яти на носок. У вас будуть напружуватися різні м'язові групи, стимулюючи кровообіг .
3
Піднімайте ноги, коли ви просто відпочиваєте. Покладіть їх на подушечку, коли ви лежите або на пуфик, якщо ви сидите. Це полегшить відтік венозної крові.
4
Балуйте ваші ноги теплими ваннами з додаванням трав і солей. Ванночки розігрівають ноги, забезпечуючи приплив крові.
5
Приймайте контрастний душ. Не забувайте направляти струмінь води на ноги нижче коліна і на ступні. Душ викличе спазм з наступним розширенням судин і приплив крові до тканин.
6
Масажуйте ноги. Намагайтеся щодня розминати ступні, ретельно розтирати кожен пальчик. Долонями ретельно масажуйте ноги, рухаючись від ступні до коліна і далі до стегна.
7
Слідкуйте за тим, щоб взуття і гумки шкарпеток не стискується сильно ваші ноги, ускладнюючи тим самим кровотік.
8
Слідкуйте за харчуванням. Постарайтеся виключити жирні, солоні, гострі продукти. Мінімізуйте споживання холестерину. Намагайтеся наситити ваш раціон вітамінами А, С, Е. Ретельно пережовувати їжу.
9
Спіть не менше 8 годин. Організм обов'язково відповість вам чіткої і злагодженої роботою всіх систем і в тому числі кровоносної.