Як впоратися з депресією самому.

У Росії на відміну від Заходу не прийнято ділитися своїми проблемами з професіоналами в області психології. Наші психологи - друзі і близькі родичі, на плечі яких ми «виливаємо» все накопичилися і чекаємо від них у кращому разі корисного ради або щирого співчуття. На жаль, часто трапляються в житті події, якими не можна поділитися з оточуючими, передбачаючи їх засудження або нерозуміння значимості ситуації. В цьому випадку з проблемою залишаєшся один на один. І хто виграє в цій дуелі, залежить тільки від нас самих. Як же самостійно вибратися з тривалої чорної смуги в житті?
Вам знадобиться
  • улюблені книжки, веселі комедії, пригодницькі фільми
Інструкція
1
Є абсолютно перевірений і не вимагає доказів аргумент, що будь-яка життєва проблема має, як мінімум, два виходи. Перший - там же, де і вхід. Значить, потрібно подумки повернутися до витоку проблеми, розібратися в причинах її виникнення та переграти сюжет розвитку події по-новому. Наприклад, якщо в душі оселилася відчай по невдалим пошуків нової роботи, коли нескінченні співбесіди не дають результату, то слід: - посміхнутися і закинути пошуки роботи на сьогоднішній день; - зайнятися улюбленою справою, як прочитання книги або перегляд комедії; - через деякий час знову зайнятися пошуком роботи, смакуючи позитивний результат своїх праць;
2
Якщо причина депресії пов'язана з браком уваги і любові від близьких людей, то не слід замикатися в собі і тим ще більше посилювати положення справ своїм похмурому виразом обличчя. Необхідно відмовитися від ситуації, тобто не нав'язувати своє спілкування, а гордою ходою з широкою позитивної посмішкою ретируватися з дому на прогулянку. Адже, ми не знаємо, що чекає нас за поворотом. Цілком можливо, що на вулиці, у парку чи центральної площі ми зустрінемо нову людину, яка увійде в наше життя та змінить її з ніг на голову. Нові знайомства завжди вносять корективи в долю людини, відкриваючи перед ним нові горизонти. Найцікавіше, що після незапланованих прогулянок зазвичай повертаєшся додому з просвітленої головою, коли здається, що ранкові проблеми багато в чому надумані, а життя реально прекрасна!
3
У випадку, коли не спрацьовують наведені вище поради виходу з депресії, і важкі думки ще більше згущаються в голові, то слід скористатися більш радикальними методами. Наприклад, відвідування парку атракціонів. Коли мчиш з американських гірок зі швидкістю світла, здається ніяка ситуація не страшна, аби скоріше закінчився атракціон. Пригодницький фільм або комедія в кінотеатрі дозволить проникнути в життєві проблеми героїв, прикинути на себе їх поведінку і відчути, що в житті трапляються ситуації і гірші, головне вірити в позитивний результат!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jcNHOxkaC_A